İçeriğe geç

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk büyüleri konusunda uzman bulmak oldukça zordur Bunu önemle belirtmek isterim. Zaman ve mekan kavramı gözetmeden, tarot, su ve kahve gibi aracılar olmadan gerçek dünya ile eterik dünya arasında bağ kuran kişilere medyum adı verilmektedir. Bu medyumlar; aşk büyüsü ve giden sevgiliyi geri döndürme ile boşanma büyüsü gibi çeşitli büyüler hakkında bilgi sahibi olan kimselerdir.  Bu kimselerin güvenilir ve insanların sırrını başka kimseyle paylaşmayan kişiler olmaları gerekmektedir.

AŞK BÜYÜLERİNDE UZMAN MI ARIYORSUNUZ?

Bilinen çeşitli aşk büyülerini medyumlar evli ya bekar kimselere yapabilmektedir. Aşk Büyüleri; Bu büyünün uygulanabilmesi için, kişinin duygusundan emin olmaları gerekmektedir. Yapılan etkili aşk büyüsü kişiye özel olduğundan, insanın hayatını aşk yönünde etkileyebilmektedir. Bu konuda tecrübesiz kimse bazen yaşadığı duygunun aşk olduğunu düşünerek yanlış bir karar verebilir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce, aşk büyüsünü yaptıracak olan kişi mutlaka kendi duygularından emin olmalıdır. Aşk büyüsünü yaptırmadan önce bu duygunun sorgulanması ve düşünülmesi şarttır. Aşk Büyüleri Ciddi anlamda etkili ve maksimum 21 günde Etkisini gösteren büyülerdir. Tabi bu süre Aşk Büyüleri konusunda uzman olan bir medyum Hocanın ilmi ilede alakalıdır.Aşk Büyüleri öneme Alınan bir büyüdür.

Aşk Büyüleri
aşk Büyüleri

Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Ayrılık, insanın hayatında yaşayacağı en zor dönemlerden bir tanesidir. Sevdiğiniz bir kişiden isteğiniz dışında ayrıldıysanız, geri döndürme büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu Aşk Büyüleri ile beraber yapılır ve Yapılan bu büyüyle giden sevgili ya da eş, büyük bir özlemle geri dönebilir. Dolayısıyla çeşitli sebeplerle ayrı kaldığınız eşinize ya da sevgilinize yeniden kavuşabilir ve eski mutlu günlerinize geri dönebilirsiniz. Güzel günlere ulaşmanız geri döndürme büyüsüyle sağlanabilir. Bu alanda yapılan manevi çalışmalar sayesinde ayrı kalmış olduğunuz sevgilinize veya eşinize yeniden kavuşabilirsiniz. Yapılacak olan geri döndürme büyülerinde ayrılık süresi oldukça önemlidir. Genel olarak bir yılı geçen ayrılık ilişkilerinde kişilere özel yapılmış olan geri döndürme büyüsünün başarılı olma olasılığının düşük olduğu söylenir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Ayrılan kişilerin tekrar bir araya gelebilmesi için bağlama büyüsü tercih edilmektedir. Çeşitli şekillerde bağlama büyüleri bulunmaktadır. Bu büyüler arasında en doğrusunu seçerek, sizin için en doğru tılsımı yakalayabilirsiniz.Bağlama Büyüleride Aşk Büyüleri Sınıfında yer alır.

Eski Sevgili Eski Duygusuna Nasıl Geri Getirilir?

Eski sevgiliyi eski duygusuna geri getirebilmek için ya bağlama büyüsünü ya da geri döndürme büyüsünü yaptırmanız gereklidir. Bu büyülerden birini yaptırdığınızda eski sevgilinizin eski duygularına geri dönmesi mümkün olabilir. Büyüler kişiye özel yapıldığından, ihtiyaç duyduğunuz amaç doğrultusunda, amacınıza uyan bir tür büyüyü yaptırabilirsiniz.

Tarih:Aşık Etme BüyüsüAşk Büyüsü

Tek Yorum

  1. Müge Orhan Müge Orhan

    iki hocaya paramı kaptırmamış olsaydım ikisini de listede siz yazmışsınız zaten (medyum güven ve medyum süleyman) 2000 tl param gitti umutlarım gitti intiharın eşiğine geldim alkole bağımlı oldum ahirette iki elim bu şarlatanların yakasında olacak Hızır Hocamı daha önce de birkaç sefer duymuştum ancak telefonu hep meşgul olduğundan bir türlü ulaşamamıştım kısmet demek ki meşgul olmasa bu iki şarlatana da para kaptırmayacaktım ancak tekrar para ayarlayınca ilk işim bir şekilde Hızır hocaya ulaşmak olacak…Abim oldun Allah Razı olsun senden abim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir