Aşk Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

Aşk Büyüsü ve Aşk büyüleri ; eski çağlardan günümüze kadar kullanılan en güçlü mistik bir kavramdır. İnsan sadece bedenden ibaret olmadığından ve bir enerji formu olan ruh ile mana kazanılmış olduğundan; insanın çevresinde var olan öteki enerjiler ruhun yapısına müdahale edebilmektedir. Büyü yardımıyla ruhun enerjisi pozitif yada negatif bir yöne çevrilebilir. Bu nedenle büyüler insanların hayatlarında çok önemli bir yere sahiptir.

Medyumluk ve çağdaş Büyü şekilleri

Günümüzde büyü bilimsel ile uğraşan kişilere medyum denilmektedir. Bu kişiler haiz oldukları ruhi kabiliyetler ve öğrendikleri ilim yardımıyla ruhu çevreleyen pozitif ve olumsuz enerjileri görebilmektedirler. Günümüzde büyü kavramı hurafe olarak görülse de işinin ehli medyumlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ruha nasıl tesir edilebileceği mevzusunda oldukça gerçekçi sonuçlar vermektedir.

Büyü Çeşitleri

Büyü ilminin sınırı insanın hayal gücüdür. Düzeltmek arzu ettiğiniz bir olumsuzluk veya sonunun kötü olacağını düşündüğünüz bir vaziyet için büyü ilminden faydalanabilirsiniz. Büyü ilmine müracaat edilen durumlardan bahsetmek gerekirse;

* sevmiş olduğiniz insanı kendinize bağlamak için aşk büyüsü yapmış oldurabilirsiniz.
* Kötü giden işlerinizin açılması için iş yerinizde enerji çalışması yapmış oldurabilirsiniz.
* Bir ferdin sizin hakkınızı gasp etmemesi için büyü ilminden faydalanabilirsiniz.
* Size karşı yapılan büyüyü bozmak için büyüyen faydalanabilirsiniz.

Aşkın Büyüsü Olur Mu?

Ruhsal alemde aşkın karşılığı; kişilerin enerjilerinin birbirlerini çekmesi durumudur.  nasıl ki mıktanıslarda kutuplar türlerine nazaran itme ve çekme yaşıyorlar ise insan ruhları da enerji türlerine gore yakınlaşma içerisine girerler. İşte aşk büyüleri; ruhsal enerjilerin birbirlerine yakınlaşması için meydana getirilen enerji çalışmalarıdır.
Bu çalışmalar mutlaka aşk büyüsü meydana getiren medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi şekilde yanlış yapılacak bir enerji çalışması olumsuz tesir meydana getirebilir.

aşk büyüsü
aşk büyüsü yapanlar

Aşk Büyüsü kati tesir Yapar mı?

Ben aşk büyüsü yaptırmak isterim diyen kişilerin aklına gelen ilk soru yapılacak büyünün etkili olup olmayacağıdır. Söz konusu büyü aşk büyüsü meydana getiren medyumlar tarafından oluşturulmuş şu demek oluyor ki işin ehli olan kişilerce yapılmış ise büyünün tesiri kısa sürede görülecektir. Havas ilminden fayda sağlayabilmek için bu alanda kendisini geliştirmiş, ilim sahibi ve Gerçek bir uzman ve insanları kandırma yolunda olmayan medyumlardan yardım alınması gerekir. Aksi biçimde hem etkisiz bir enerji çalışması yapmış bununla beraber vaktinizi heba etmiş olmuş olursunuz.
sevmiş olduğiniz insanoğlunun sizi de sevmesi, onunla birlikte bir ömür boyu mutlu bir yaşam geçirmeyi ister misiniz? O vakit görünmeyen varlıklardan bir uzman aracılığı ile yardım alıp, sevmiş olduğiniz ferdin sizi fark ederek size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüleri bu konuda size kati çözüm sunacaktır.

Aşk büyüsü yaptıracakların bir uzman medyumdan yapacakları aşağıdaki adımları izlemeli ve böylece sevdikleri insanı kendilerine aşık etme fırsatı yakalayabilirler:

1- Medyumlardan yardım almak: Medyumlar görünmeyen varlıklarla mesajşime geçebilen ve yaşamımızdaki olumsuzlukları kaldırarak yaşamımıza yön vermemizi sağlayan kişilerdir. Bu kişiler üstün kabiliyetleri yardımıyla bize yardımcı olurlar. Yaşamımızla ilgili çok önemli dönüm noktalarını sorunsuz bir halde aşarak yolumuza devam edebiliriz. Aşk büyüsü içinde ne olursa olsun bir medyumdan yardım istemeli ve kendimiz denemeye kalkmamalıyız.

2- Medyuma yardımcı olmak: medyum aşk büyüsünü yaparken sizden bazı şeyler isteyecektir. Sevdiğiniz insanın fotoğrafı yada ona ilişkin bir eşyayı getirmenizi isteyebilir. Bu istekleri yerine getirirseniz daha hızlı sonuç alabilir ve sevdiğiniz fert ile hemen kavuşabilirsiniz.

3- sevdiğiniz insanla bildirişimde olmak: Aşk büyüsü yapılırken sevmiş olduğiniz birey ile bir şekilde mesajşimde olmalı ve yaşamında yer almalısınız. Onun sizin çekim alanınızda olması işleri daha da kolaylaştıracak, sizi fark etmesi ve aşık olması daha rahat olacaktır.

Bu önemli noktalar dışında bir kaç husus daha bulunuyor. Aşk büyüsü yapmış oldurmadan önce aşk büyüsü icra eden medyumlar ile ilgili detaylı bir araştırma yapmalı ve hakikaten işinde uzman olan birini bulmalısınız. Daha önceden bu işi yapmış oldurmış kişiler ile iletişime geçerek hakkaten sonuç almış kişilerin yönlendirmeleri ile hareket etmeniz size yarar elde edecektir. En etkili sonucu alabileceğiniz medyumu bularak çok daha kısa sürede pozitif yönde sonuçlar elde edebilirsiniz.

Öteki bir önemli mevzusu ise aşk büyüsü yapan medyumlar işlemleri bitirdikten sonra sizden belirli bir ücret talep edeceklerdir. Bunun sebebi bu birey sizin ağırlığınızı aldığı içindir. Eğer sizden net bir sayı istenmiyorsa bile bütçeniz doğrultusunda bir miktar ödeme yapmalı ve ağırlığını vermelisiniz. Böylece hem medyum hem de siz daha rahat olur ve ilerleyen dönemde görünmeyen varlıklar tarafından yine rahatsız edilmekten korunursunuz.

Leave a reply:

Your email address will not be published.