İçeriğe geç

Aşk Büyüsü ile Eşiniz ile Aranızı Bağlayın

Büyü, insanların başvurduğu son çarelerden bir tanesidir. Genellikle medyum aracılığı ile yapılan büyüler birçok çeşide ayrılmaktadır. Büyü, hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genellikle karşı cinse odaklı olarak yapılan büyüler çiftler arasındaki problemleri ortadan kaldıracak ya da yeni ilişkilerin başlamasına olanak yaratacaktır. Büyü yalnızca medyumlar tarafından yapılma zorunluluğunda değildir. Büyü yapmak isteyen kişi evde ya da farklı bir ortamda da istediği büyüyü yapabilmektedir. Büyü evde yapılacağında son derece dikkatli olunmalı ve her bir detaya dikkat edilmelidir. Hatalı bir sonuç alınmaması için gereken tüm malzemeler dikkatle toplanmalı ve işleme başlanmalıdır.

En etkili aşk büyüsü

Etkili aşk büyüsü yapımı kolay bir iş değildir. Medyumların en yoğun talep aldığı büyü budur. Aşk büyüsü evde yapılacağında ise gereken malzemeler son derece basittir.  İlk malzeme mumdur. Mumun rengi mutlaka kırmızı olmalıdır. Bu büyü mum büyüsü diye de geçmektedir. Büyü için 2 ayrı mum alınmalı ve üzerlerine Arapça olarak aşık edilecek kişinin ve annesinin ismi yazılır. Böylece sadece karşı taraf değil ailesi de büyüyü yapan kişiden etkilenecektir. Süreç boyunca her gece yakılan bu mumlar bitene işlem devam ettirilmelidir. Büyü esnasında okunacak dualar çeşitlidir ve kişinin isteklerine bağlıdır. Mumların sonu geldiğinde işlem tamamlanmalı ve etkili olması beklenmelidir.

aşk Büyüleri
Büyü

Bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır?

Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ile benzerlik gösterse de aslında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Aşk büyüsü daha önce hiç ilişki yaşanmamış birine yapılırken bağlama büyüsü ilişki esnasında yaşanan problemlerin çözülmesi için yapılır. Bunun için tek yapılması gereken bir ip alınması ve düğüm atılmasıdır. Her bir düğümde Fatiha, ihlas ve ayet-el kürsi okunduktan sonra bağlama büyüsü yapılacak kişinin ismi söylenmelidir. Bu işlem tam 10 kez tekrarlanmalı ve işlem bitirilmelidir.

Geri döndürme büyüsü nasıl yapılır?

Geri döndürme büyüsü yapımı için gerekli olan malzemelerden ilki sarımsak diğeri ise boş bir kağıttır. Boş olan kağıdın üzerine sabahın erken saatlerinde geri döndürülecek kişinin ve annesinin adı yazılmalıdır. Daha sonra bu kağıt yakılmalı ve külleri büyü yapılan kişinin kapı önüne az miktarda serpilir. Bu sayede kişi kısa sürede geri dönecek ve ilişki esnasında yaşanan sorunlar unutulacaktır.

Incoming search terms:

 • evde aşk büyüsü nasıl yapılır
 • evde yapılan kolay büyüler
 • evde yapilan buyuler
 • büyü yapılan ev
 • evde aşk büyüsü tarifleri
 • Evde kolay büyü
 • evde yapılabilecek ayırma büyüleri
 • Evlenmek ıcın evde yapılacak kolay büyü
Tarih:Genel

3 Yorum

 1. Eda Selen Saran Eda Selen Saran

  merhaba arkadaşlar eda ben,23yaşındayım nişanlımla her şey yolundayken birden ayrıldık ne söylediysem ne yaptıysam barışmak istemedi sonra internetten Hızır Hocamı buldum ve nişanlımla aramızdaki sorunları anlattım bana yardımcı olacağını söyledi ve 3 günde nişanlım evime gelip benden özür diledi benimle barışmak istediğini söyledi Hızır Hocam senden Allah razı olsun eminim sizde pişman olmayacaksınız

 2. ilknur ilknur

  kac para aldi

  • Hocam o konuda sadece malzeme parası alıyor kardeşim zaten telefonda konuşur konuşmaz faydasını hissediyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir