İçeriğe geç

Aşk Büyüsü mü Bağlama Büyüsü mü?

Aşk Büyüsü mü Bağlama Büyüsü mü konusunda tüm danışanlarımın sorunları ve soruları olmakta şüphesiz. Hangi durumlarda aşk büyüsü hangi durumlara göre bağlama büyüsü yapılması gerekiyor sizlere bu yazımda bunları anlatacağım. Öncelikle Büyü nedir? Bunun açıklamasını yapalım. Büyü karşımızdaki kişiyi etkileme için yapılan ve karşınızdaki insanın fizyolojisini bozan pozitif ve negatif yönlü bir eylemdir. Burada büyünün olumlu yada olumsuz olması yapılış amacı ile ilgilidir.Burada Büyü Yapılırken Medyum Yeteneği de Ciddi anlamda Etkili olmaktadır.

Aşk Büyüsü Etkisi

Aşk Büyüsü Yaptırmak isteyenleri önce sorduğumuz soru platonik bir aşk mı sorusu olacaktır. Evli kişilere aşık olan bekar kişilere işlem yapmak Çok etik olmadığı için büyük Günahlardandır. Böyle Konularda Aşk Büyüsü işlemleri yapmıyoruz değerli kardeşlerim. Aşk Büyüsü yıldızları tutan uyumlu olan ama üstünde büyü sihir Aile etkisi Gibi dış etkenler olan kişilere karşı yapılandır. Aşk Büyüsü yapılacak kişilere Yıldız bakımı yapılır gerekli tütsüleri yakılara Rahmani ve Ruhani varlıklar Aracılığı ile Duaları edilir. Çoğu zaman Süryanice yapılan dualardır. Etkisini 21 günde göstermeye başlayan aşk büyüsü Etkili Büyü çeşitlerindendir.

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Bağlama Büyülerinde Uzman Bir Medyum

Bağlama Büyüsü  konusunda genelde evli ya nişanlı kişiler tarafından işlem yapılmakta Değerli kardeşlerim. Özellikle Bayan kardeşlerimiz Eşleriden yada nişanlılarından “benden soğudu, benden uzak kaldı, beni eskisi gibi sevmiyor” gibi cümleler ile başlayan Görüşmeler yapıyoruz. Araya Başka bir kadın girmesi, Başka bir kadın tarafından kocasına Bağlama Büyüsü yapılması, Nazar, Büyü Gibi bir çok sorun karşısında eşi Eve Bağlama büyüsü Yapılabilir. Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü çeşitlerindendir. Eşinizi Sevgilinizi yada sevdiklerinizi Bağlama Büyüsü ile kendinize Evinize bağlayabilirsiniz. Etkisi 14 Günde Başlayan Etkili bir Büyü çeşididir.

Geri Döndürme Büyüleri Neden Yapılır?

En sık Yaptığımız ve daha kolay etki Gösteren büyü çeşididir Geri Döndürme Büyüsü. Bağlama ve Aşk Büyüsünün Alt kategorisi gibidir. Biten yada sonu olumsuz biten bir ilişkide yapılacak ve Başvurulacak son noktadır. Etkisi Güçlü ve sevenleri birleştirmede Ciddi etkisi vardır. Popüler kültürümüzde En çok yaptırılan büyü çeşitlerinden ilk üçe girmektedir. Yüzyıllardır sevgi için ilişkileri Düzenlemek için kullanılan en Etkili Büyüdür.

Bana Büyü mü Yapıldı? Büyü Belirtileri

Aslında Büyü yaptırmakdan ziyade üstünüzde büyü varsa o büyüyü Çözdürmek Ciddi bir çözümdür. Aslında herşeyi düzene sokmaya yetecektir. peki üstünüzde büyü varsa nasıl anlarsınız?

Mesela Çok para kazanıyorsunuz ama paranız yetmiyor mu? Aşkınızda bir sorun yokken durdur yere sorunlar yaşayıp Ayrılıyor musunuz? İşinizde çok başarılısınız ama para mı kazanamıyorsunuz? Sürekli bir huzursuzluk mutsuzluk ve Sürekli bir sorunla mı karşılaşıyorsunuz? Ailenizde bir büyü hikayesi var mı? Nişanlı iken geceleri Rüyanızda kabus ve korkulu rüyalar mı Görüyorsunuz? Rüyanızda tecavüze uğradığınızı mı Görüyorsunuz? En Kısa Sürede Hemen Bize Ulaşın Sorunlarınıza Çözüm olalım.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama Büyüsü

2 Yorum

  1. HoCam MerhaBa oncelikle Size kisa Ve oz Tanitma ve oLanlari anlataym Bikac Falciya Hocaya Gitim Bazilari 3 Bazilari ise 6 tane Cin oLduqunu Solendi ve Var olduGunun Farknda oLduGum icin Ozelkle Gittim Ve GitiGim Herkez 1 mlyar eski adiyla Baslayp 4 milyara kadr Ucret istendi Ben Guvenemedm Kimseye Nete dolasirken sizn sayfaya rastladm Size Gelmek istiorm Ben izmir Bornova Yesilova tarafnda oturuorm evlendm ayrldm iki oGLum var Cocklarmda YasadiGim oLaylara Kimse Inanmadi Ruyadr DeniLdi GeciLdi ama Gercekdi Ve Halada Yasiorm isin tuhafida Bana zararlarnin oLmadiklari Ama ensemde oLduklarnida Biliorm Bunu Bozdurmak istiorm Hocam Cocklarm Ck Kucuk 26 yasndaym Ve Yasadklarmdn Kafayi Yicem Lutfen Yardmci oLursaniz sevinirim. Simden tesekurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir