Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yapılışları farklı olsa da, her yapılan aşk büyüsü aynı amacı taşımaktadır. Sadece kullanılan malzemelere göre aşk büyüleri farklılık göstermektedir. Günümüzde medyumlar çok çeşitli aşk büyüleri uygulayabilmektedir. Etkisini çabuk göstermesi sebebiyle en çok tercih edilen aşk büyüsünün canbar aşk büyüsü olduğu söylenmektedir. Bu nedenle medyum ilk önce bu büyüyü tercih etmektedir. Etkili olması sebebiyle, canbar aşk büyüsünün bozulması da oldukça zordur. Çok eski zamanlardan beri yapılan bu büyü, uygulaması kolay ve bozulması zor bir büyü çeşididir. Hem kolay olması, hem de etkili olması sebebiyle tercih sebebidir. Canbar aşk büyüsünün uygulanabilmesi için ince bir deri tabakası gereklidir. Bunu bulamayanlar için, kağıt ve kumaş parçaları alternatif olarak sunulmuştur. Deri tabakası tabak tersine çevirilip, çember çizilir. Küçük bir tabaha alınıp, yine çember çizilir. Çemberler iç içe geçirilip, alana aşık olması istenen kişi ile büyüyü yaptıran kişinin adı yazılır. Büyüden sonuç alma süresi, 1 ile iki hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Aşk Büyüleri
Aşk Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Ayrılan insanların tekrardan bir araya gelmesi için bağlama büyüsü yaptırılabilmektedir. Evli çiftlerin yanı sıra, flört eden çiftler de bu büyüyü tercih edebilmektedir. Bu büyüyü yaptırmak için kendinizin ve kendinize bağlamak istediğiniz kişinin ismi, doğum yıllarınız ve anne adlarınız bilgi olarak gereklidir. Kendinize geri döndürmek istediğiniz kişiyi bağlama büyüsüyle bağlamanız mümkündür. Uygulama bir günde tamamlanıp, bir hafta içinde sonuç alınabilir. İki hafta içinde sevdiğiniz kişinin zihninde sizinle ilgil güzel anılar canlanmaya başlar.

Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Pek çok nedenden dolayı sevdiğiniz kişiyle ayrı kalmış olabilirsiniz. Sizden kaynaklanan nedenler, sevdiğiniz kişiden kaynaklanan nedenler, araya birinin girmiş olması veya eski sevgiliye geri dönmek gibi nedenler iki kişinin ayrılmasına sebep olabilir. Bu durumlarda ayrılmak istemeyen kişi, geri döndürme büyüsü ile sevdiğini kendisine geri döndürebilir.

aşk Büyüsü Nasıl yapılır
Aşk Büyüleri

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozulması için çeşitli yöntemler yer almaktadır. En iyi büyü bozma yöntemi tartışmasız Dua’dır. Dua’yı edecek kişinin donanımlı olması son derece önemlidir. İbadet ve Kur’an-ı Kerim’e ihtiyacı olduğundan başvuranlar büyü bozmada kesin başarı elde edemeyebilir. İbadet konusunda donanımlı olması lazımdır. Fatiha süresi, Bakara süresi, A’râf Süresi ve Tevbe Süresi büyü bozmada etkili dualar arasında yer alır.

Medyumların Gerçekleştirdiği Büyü Hizmetleri

Medyumların gerçekleştirdiği en önemli hizmet, büyü olarak bilinir. Türkiye’de medyumun aslında; islamî bilgi, bireysel yeterlilik ve insanın manevi yaratılış özelliklerini bilen kişiler olduğunu bilmek gereklidir. Medyumların gelecekten haber vermesi değil; gelcekte var olabilecek olaylarla ilgili öngörü sunması beklenmelidir. Mistik güçlere sahip olduğu düşünülen medyumların büyü yapma hizmeti gerçekleştirdiği bilinir. Eğer büyüye inanıyorsanız; medyumdan büyü hizmeti alabilirsiniz. En doğru tılsımı yaptırabilmek adına da medyumlardan yardım alabilirsiniz. Öngörü alabilmek için de medyumun gerçekleştirdiği hizmetleri tercih edebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • resimle büyü nasıl yapılır

Leave a reply:

Your email address will not be published.