Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur?

Büyü, insanların son çare olarak başvurdukları bir uygulamadır. Birçok kişi yeterince inanmadan büyü yaptırma işine girişmekte ve bu noktada büyünün etkisi çok daha düşük seviyede olmaktadır. Bunun için ilk olarak kişinin kendisinin inanması ve büyünün bu inançla yapılması gerekecektir. aşk büyüsü…

Aşk büyüsü, popülerliği ile ön planda olan bir büyü çeşididir. Büyü denince akla genellikle hep ilişki büyüleri gelmektedir. Büyüler ya çiftleri ayırmak için ya da birilerine aşık etmek için yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kara büyülerde mevcuttur. Fakat çoğunluğun medyumlara gitme sebebi bu tarz büyülerdir. Aşık etme büyüsü, karşı tarafın hiç duygu beslemediği veya başkasına aşık olduğu durumlarda başvurulan etkili bir büyü çeşididir. Kişi başkasına aşıksa ilk olarak bu yönde çalışmalar yapılmalı ve yaşanan aşk hissi yok edilmelidir. Aşk büyüsü, büyü yapılan kişinin büyüyü yaptıran kişiye bağlanmasını ve aşık olmasını sağlayacaktır. Bu noktada kişi kendinde farklı şeyler olduğunu anlamayacak ve büyüyü yaptıran kişiden etkilenecektir.

Aşk büyüsünün belirtileri nelerdir?

Aşk büyüsü, dışarıdan gözle görülebilecek bazı belirtiler yaratacaktır. Fakat bu belirtiler büyü yapılan kişi tarafından dikkate alınmayacak ve normal karşılanacaktır. Etkili aşk büyüsü etkisinde olan kişide oluşabilecek en yaygın belirti sürekli düşünceli bir ruh halinde olmasıdır. Büyüye maruz kalan kişi sürekli karşı tarafı düşünecek ve hatta rüyalarında bile onu görecektir. Kişinin var olan ilişkisinden soğuması da önemli bir belirtidir. Bu tarz belirtiler gösteren bir kişinin aşk büyüsü altında olması ihtimali son derece yüksektir.

Nohutla aşk büyüsü yapımı

            Aşk büyüsü yapma denince akla medyum gelmektedir. Medyumlar özel yetenekleri ve bilgileri ile hareket ederek tüm büyüleri gerçekleştirmektedirler. Fakat medyuma gitmekten çekinen ve maddi durumu olmayan kişilerin ev ortamında aşk büyüsü yapması da mümkündür. En yaygın aşk büyüsü yapımlarından biri nohut büyüsüdür. Yalnızca nohut ile yapılan bu büyü herkes tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Nohut büyüsü için ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin ve annesinin adındaki harfler kadar nohut alınmalıdır. Daha sonra bu nohutlar bir araya getirilerek her birine tek tek ihlas suresi okunmalıdır. İhlas suresinin okunduğu her nohut bir tavaya alınmalı ve tüm nohutlar tamamlandığında tavanın altı yakılmalıdır. Nohutlar çok yanmamalıdır bu sebeple kısık ateşte ısıtılması yeterli olacaktır. Nohutlar ısınırken büyünün yapılacağı kişinin ismi söylenmeli ve niyet edilmelidir. Böylece nohut büyüsünün yapımı tamamlanmış olacaktır.

Aşk büyüsü nasıl bozulur?

            Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu kadar merak edilen bir diğer soru aşk büyüsü nasıl bozulur sorusudur. Nohut ile yapılan aşk büyüsünün bozulması için aynı işlemlerin tersten bir şekilde yapılması yeterli olacaktır. Kişi büyüyü bozamayacağını düşünüyor ise mutlaka bir medyuma başvurmalı ve yardım almalıdır.

Incoming search terms:

  • aşk büyüsünün belirtileri
  • 41 nohut büyüsü
  • 41 nohut büyüsü duası
  • 41 nohut büyüsü yapanlar
  • nohut büyüsü
  • nohut büyüsü belirti

Leave a reply:

Your email address will not be published.