Aşk Büyüsü ve Aşk Büyüleri Uzmanı Hızır Hoca

AŞK BÜYÜSÜ NE DEMEKTİR?

Aşk büyüsü, sevdiği kişinin de kendisini sevmesini ve kendisine âşık olmasını isteyenlerin başvurduğu büyü yöntemlerinden biridir. Genellikle herkesin en az bir kere başvurmuş olduğu âşık etme yöntemlerinden birisi medyumlar aracılığı ile yaptırdıkları aşk büyüsüdür. Bu büyü ile sevdikleri kişilerin dikkatlerini çekmek istemektedirler.

Aşık etme büyüsü genellikle sorunlu evlilik yaşayan bayanların başvurduğu bir yöntemdir. Uzun süredir eşlerden birinin evlilikten ve eşinden uzaklaşması sonucunda tekrar eşini kendine aşık etmek ve monotonlaşan evliliklerini canlandırmak için medyum tarafından yapılan bu büyü farklı şekillerde yapılabilmektedir. Sadece evli kişilerin başvurmadığı bu büyü yöntemine nişanlı olan, sevgilisi olan ve sevdiği olan bekar kişiler de başvurmaktadır.

Bir ilişkinin daima aynı sevgi ve heyecanla yürümesi çoğu zaman mümkün olmayabilmektedir. Belirli belirsiz birçok sebepten çiftler arasında sorun çıkabilmektedir. Hayatın her dönüm noktasında olduğu gibi, aşk çizelgesinde de bazı zamanlarda iniş çıkışlar yaşanabilmektedir. İyi bir ilişki de bu iniş ve çıkışlar son derece normal karşılanması gereken durumlardır. Ancak bunlardan farklı olarak, sevdiği kişi kendisinden çok fazla uzaklaşan kişi bu durumu normal karşılamadan çareyi medyumlar ile aramaktadır. Bu nedenle başvurulan âşık etme veya aşk büyüsü ortalama 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.Aşk Büyüsü Yapılan kişide maksimum 21 günde değişim olmaktadır. Aşk büyüsü oldukça Etkili bir büyüdür.

aşk Büyüsü Nasıl yapılır
Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü için her iki tarafın da hem kişisel bilgileri hem de hem de doğum tarihleri gerekmektedir. Bu bilgilerden birinin eksik olması durumunda büyü yapılacak kişiye ait olan bir resimle de işlemler yapılabilmektedir. Aşk acısı çeken ve sevdiği kişiyi kaybeden kişiler tarafından yaptırılan bu büyü sonucunda 21 gün içerisinde sevdikleri kişilere kavuşabilmektedirler. Aşk Büyüleri konusunda çeşitli söylemler vardır. Aşk Büyüsü etkili bir büyü çeşidi olmakla beraber Aşk Büyüsüne Canbar Aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve geri döndürme büyüsü gibi alt kategoriler ekleyebiliriz.

Sadece kadınların yaptırmadığı aşık etme büyüsü, birçok erkeğinde başvurduğu bir kurtuluş yoludur. Aşk acısı çeken kişiler daima mutsuz olurlar ve mutsuzluktan kurtulmak için de aşk büyüsü yaptırırlar. Ayrılan eşler, ayrılma sebepleri ne olursa olsun, aşk büyüsü ile tekrar barışırlar. Burada önemli olan bir ayrıntı ise bu büyüyü yaptırmadan önce, büyünün yaptırılacağı kişi ile ömür boyu yaşanmak isteyip istenmediğidir. Küçük yaştaki kişiler veya her duyguyu aşk sanan kişiler, aşık etme büyüsü yaptırdıktan sonra pişman olabilmektedirler. Bu gibi durumların yaşanmaması için, büyüyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmek gerekmektedir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NE DEMEKTİR?

Aşk büyüleri konusunda En etkili büyülerden olan ve Ayrılan insanların tekrar bir araya gelmesi için yapılan bağlama büyüsü, birbirinden soğuyan eşlerin birbirine tekrar bağlanmasını sağlamaktadır. Sevdiği bir insan, herhangi bir sebep yokken kendisinden ayrılan kişi büyük acılar yaşamaktadır. Her yolu denese de sevdiği kişiyi kendine tekrar bağlayamadığı zaman bağlama büyüsü yaptırarak sevdiği kişinin kendisine dönmesini sağlamaktadır. % 90 oranında başarı sağlanan bu büyünün yapılabilmesi için hem büyüyü yaptıran hem de büyü yapılacak kişinin isimleri, doğum tarihleri ve anne isimleri gerekmektedir. Ortalama olarak 1 haftada hazırlanan bu büyü 2 hafta gibi kısa bir sürede sonuç vermektedir.

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NE DEMEKTİR?

Çok iyi giden ilişkilerde bazen yaşanan sorunlardan dolayı eşlerden biri diğerini terk etmektedir. Bu durumda büyük acılar yaşayan terk edilen taraf, eşinin veya sevdiğinin geri dönmesini sağlamak için geri döndürme büyüsü yaptırmaktadırlar. Bu büyüden iyi bir sonuç alabilmek için büyünün yaptırılacak olduğu medyumun çok iyi seçilmesi gerekmektedir.

Geri döndürme büyüsü yapılırken, yaptıran kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, anne adı ve büyü yaptırılacak olan kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum tarihi gerekmektedir. Bu bilgiler eksikse veya bilinmiyorsa, büyünün yapılacağı kişinin bir resmi ile de yapılabilmektedir. 1 haftada yapılan büyü 2 haftada sonuç verir. Aşk Büyüleri konusunda ciddi uzman olmak gerekmektedir. Aşk Büyüsü konusunda Hızır Hoca her zaman yanınızda Aramaktan asla çekinmeyin.

Incoming search terms:

  • giysiye yapılan aşk büyüsü
  • kendini sevmenin büyüsü

4 comments On Aşk Büyüsü ve Aşk Büyüleri Uzmanı Hızır Hoca

  • Ben İnanmayanlardandım açıkçası hep olumsuz düşünürdüm bu aşk meşk olaylarını sevgilim ile sorunlarım vardı neden olduğunu öğrenmek için aradım. Hocam bakım yaptı ve aramızda bir kadın tarafından gelişen soğukluğu giderdi. Sevgilim ile nişanlandık 19 Eylülde düğünümüz var ve artık kolay kolay tartışmıyoruz.

  • Haziran ayinda yazmistim yine burada soz verdigim gibi sonuc durumunu paylasmak icin yine geldim:) Beraber oldugumuz kisi buyu yapilarak baskasina baglanmisti yapani da biliyordum oncelikle Hızır Hoca bu buyuyu ortadan kaldirip sonrasinda da bana baglanmasi icin islemler yapti bana gonderdikleri de oldu ama ben hemen hemen hicbir sey yapmadim buradan sadece aksam okumam oldu kisa bir dua. Bu surecte her gun burada yazilanlari okuyarak hayata baglandim umut buldum ve dogru bir secim yaptigimi da 10. gun civarinda anladim. Once kendisi diger kisiyle ayrildi ve bunu sosyal medya hesaplarindan anladim sonrasinda ise 15. gun civarinda ortak arkadaslar sokarak tekrar benimle iletisime gecti bulustuk yasananlarin kendi istegiyle olmadigini soyledi ama ben tabi ki buyuyu bozdurdugumu ve yapilan islemleri kendisine soylemedim. Benim icin onemli olan sonuc ve istedigim sonucunu da fazlasiyla aldigimi dusunuyorum. Bu surecte her turlu sorumda usenmeden cevap veren maillerimi cevapsiz birakmayan destegini eksik etmeyen Hızır beye ve Allah’a sukurler olsun. İnsan bazen acaba bu yorumlar gercek mi diye supheye kapiliyor ancak inanin ki gercek ben kendim yasadim ve tecrube ettim.

Leave a reply:

Your email address will not be published.