İçeriğe geç

Aşk Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Büyü yapmak ya da yaptırmak son yılların en popüler olan uygulamalarındandır. En sık yaptırılan ve genellikle kadınlar tarafından talep edilen büyü aşık etme büyüsü olmaktadır. Bu büyü, medyumların en çok talep aldıkları büyülerden bir tanesidir. Birçok kadın bunun için bir medyum a başvurmakta ve yeni bir ilişkiye başlamak için istekte bulunmaktadır. Aşk büyüsü, yalnızca medyumlar ya da büyücüler tarafından değil kişinin kendisi tarafından da yapılabilmektedir. Bunun için halk arasında dolaşan birçok aşk büyüsü yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden hangisinin işe yarayacağı deneme yanılma yöntemi ile anlaşılacaktır. Bunun yanı sıra piyasada var olan belli başlı büyü kitaplarının hatta internetin kullanılması mümkündür. Böylece aşık edilecek taraf büyü etkisine girecek ve kişi isteklerine kavuşacaktır.

Aşk büyüsü kimler için uygundur?

            Aşk büyüsü yapma ciddiye alınması gereken bir uygulamadır. Bu sebeple son derece dikkatli olunmalı ve söylenen adımlar aynen izlenmelidir. Aşk büyüsünün kimler için uygun olup olmadığı kadınlar arasında merak edilmektedir Aşk büyüsü istenen herkese yapılabilmektedir. Karşı taraf bekarsa büyünün tutması çok daha kolay olacaktır. Büyünün yapılacağı kişi evli ya da ilişkisi var ise ilk olarak ayırma büyüsü yapılması daha sonra aşk büyüsü yapımına geçilmesi gerekecektir. Böylece karşı taraf ruhsal olarak değişecek ve normalden farklı düşüncelere kapılarak büyüyü yaptıran kişiye aşık olacaktır.

Aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürer?

            Etkili aşk büyüsü uzun süre sürecek ve kolay kolay değişmeyecektir. Aşk büyüsü yapıldığında karşı taraf büyü etkisinde olduğunu kesinlikle anlamayacak ve hislerinin kendisine ait olduğunu düşünecektir. Böylece doğal olarak ilerleyecek ilişki herhangi bir problem yaşanmadan devam edecektir. Kişi büyü yapıldığını anlamadığı sürece büyü bozulması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Aşk büyüsünün bozulması için ekstra yeni işlemlerin yaptırılması gerekecektir.

Aşk Büyüsü Hocalar
Aşk Büyüsü Yapan medyumlar

Aşk büyüsü nasıl yapılır?

            Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu medyuma gitmek istemeyen kişilerce merak edilen sorulardan bir tanesidir. Evde büyü yapılacağında daha dikkatli olunması gerekecektir. Çünkü medyumların yaptıkları büyüler onların sorumluluğundadır. Büyü kişi tarafından evde yapılacağında ise sorumluluk tamamen ona geçecektir. Evde uygulanabilen ve etkili olduğu düşünülen aşk büyüsü yapımı şu şekildedir. İlk olarak uzun bir mum alınmalıdır. Mum ne kadar uzun olursa büyü o kadar etkili olacaktır. Daha sonra sabaha karşı havanın tam aydınlanmadığı bir vakitte bu mum yakılmalı ve sürekli olarak Tebbet suresi okunmalıdır. Mum sürekli yandıkça ve eridikçe karşı taraf büyü yapan kişiye bağlanacaktır. Bu sebeple mumun tamamen erimesi beklenmeli ve büyü sonlandırılmalıdır.

Incoming search terms:

  • Asik Muska etki ilk
Tarih:Aşk Büyüsü

2 Yorum

  1. Hocam sayesinde yuvam kurtuldu Allah omdan razı olsun

  2. […] Aşk büyüsü ne zaman başvurulan bir yöntemdir. Erkek veya bayan fark etmez, sevginize karşılık verilmediği durumlarda ihtiyaç duyulur. Sevmediğiniz halde birini kendinize çeşitli heves veya intikam gösteriş gibi habis düşüncelerle bu yöntemi kullanmak zulüm etmektir. Günahı da vebali de büyüktür, peşinen dünyevi veya uhrevi cezasına katlanılmalıdır. Dediğim gibi sevdiğiniz, evlenmek niyeti taşıdığınız kişi sizi sevmiyorsa, yani karşılıksız aşk denilen durumlarda bu tür çalışmalara yönlenilebilir. Bir diğer husus ise zamanla yıpranan ilişkilerden kaynaklanan sorunlardır. Özellikle karı koca arası ısındırma konuları bu kabildendir. Çünkü uzun zaman boyunca sürekli bir arada bulunmak, zamanla en küçük bir sorun büyük problem haline getirebilmektedir. Bunun da çaresi, dışarıdan herhangi bir ayırma soğutma büyüsü cin musallatı gibi bir etken yoksa, aşık etme büyüsü çalışmalarıdır. Kişiler kendi aileleri veya diğer kişilerin ara bozması iftira atması gibi durumlar söz konusu ise, o problemlerin kaldırılması için yine çalışmalar yapılması çok yerinde olur. Bu bahsettiğim karı koca arası gibi, çeşitli nedenlerden yıpranana ilişkileri tamir etmek için sevgiliye aşk büyüsü yapmak yaptırmak gerekebilir. Şunu da unutmamak gerekir ki, fazla naz aşık usandırır. Sizde hal hareket tavır ve söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Sizin çok sevdiğiniz biri aşık dahi olsanız, size sürekli hakaret ettiğini terslediğini düşünün. Ne kadar katlanabilir veya dayanabilirsiniz ki? Bu yüzden kendinize de dikkat edin. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir