İçeriğe geç

Aşkım Bana Bağlansın, Medyum Arıyorum

Fizik ötesi ortam ile iletişim kurabildiğini iddia eden ve ölülerle bağlantı kurabilme yeteneği olduğunu iddia eden kişi medyumdur. Latince bir kelime olan Fransızca medıum kelimesine dayanır. Medyumların çeşitli özellikleri vardır. Yaptığı işlemlerin farkında olan medyumlar sezgisel güçlere sahiptirler. Yaptığı hareketlerin farkında olmayan ve kontrolsüzmüş gibi görünen medyumlar da vardır. 3 grup olan medyum türleri bir diğer grup olarak da hareketleri yapan ancak iradesi olmayan medyum türü vardır. Bu medyum türü otomatik medyum sınıfına girer. Fiziksel medyum ve zihinsel medyumluk olarak faaliyetlerini çeşitli yöntemlerle yürüten medyumlar, klasik tabirle modern falcılar olarak yorumlanırlar.

AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü kişinin sevdiği kişiyi kendisine bağlamak için yaptırılan kısa süreli ve uzun süreli türleri olan ve ömür boyu sürecek şekilde etkisi olan büyü türüdür. Aşk büyüsü yapmak için birçok yöntemler vardır. Gümüş levha, bakır levha ve ceylan derisi gibi materyallerin kullanıldığı bu büyü türünde birçok karışım formülü ve birçok bağlama yöntemi vardır. Aşk büyüsü ile ayrılanları birleştirme işlemi yapıldığı gibi eşler arası, nişanlılar arası ve boşanmak üzere olan çiftler arasında da aşk büyüsü yapılarak olumsuz durumlar giderilir. Hayırlı işler için yapılan büyüler ile olumlu sonuçlar alınırken huzur ve muhabbet için de büyü yaptırılabilir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Değişik amaçlar için yapılan bağlama büyüsü erkeklik bağlama, dil bağlama, eşi eve bağlama ve bağlanmış kızın bahtının açılması gibi bağlama türleri vardır. En çok kullanılan bu seçenekler dışında diğer birçok seçenek de bağlama büyüleri ile yapılmaktadır. Çabuk tesir eden bir büyü olan bağlama büyüsü temel prensip olarak bedenlerin değil ruhların birleşimi üzerine yapılır. Ancak büyü yapıldığında hemen etki beklemek yerine bir müddet bekleyip etkinin sonuçlarını görmek gerekir.

ETKİLİ AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüleri birçok yöntem ve teknikle yapılır. Bu büyüler yanlış şekline göre süre ve etki yönünden farklılıklar gösterir. Etkili aşk büyüsü seçeneklerine bakıldığında mum büyüsü, düğüm büyüsü, muhabbet büyüsü ve canbar büyüsü gibi büyü türleri vardır. Mum üzerine aşk edilmesi istenen kişinin adı yazılarak yapılan mum büyüsü yanında pamuk ipliğine özel dualar okunarak düğüm atılarak yapılan düğüm büyüsü etkili büyülerdir. Medyumun önerisi olan tılsımı sağ elinizde taşıyarak aşık olması gereken kişiyi etkili şekilde etkileyebilirsiniz. En etkili büyü türlerinden olan canbar büyüsü resimler kullanılarak yapılır ve 1-2 hafta içinde etkisini ortaya çıkarır.

GERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ

Belirli süre boyunca birlikte olduğunuz ya da birlikte yaşadığınız arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz gibi kimseleri geri döndürmek için yapılan geri döndürme büyüsü tüm çabalarınıza rağmen geri döndüremediğiniz bu kişiler için yapılır. Sevdiğiniz kişileri geri getirmek için yapılan bu büyü ile eski mutlu günlerinize dönebilirsiniz. B yöntem ile sevdiğiniz kişi ile tekrar bir araya gelecek ve huzurlu günlerinize tekrar kavuşacaksınız.

En Etkili Aşk Büyüsü

Karşılıksız aşklarda mutlu sonlara vesile olan aşk büyüsü, bir tarafın çok sevdiği diğerinin ise ilgilenmediği durumlarda oldukça işe yaramaktadır. Bu iş için son derece yetenekle medyum ve hocalar kişiye özel bağlama büyüsü ve aşk büyüleri ile mutlu çiftler oluşturmakta, hayırlı işlere vesile olmaktadır. Bazen sevdiği insanın dikkatini çekmek ve onun da kendisini sevmesini sağlamak zordur. Böyle durumlarda kişi hemen medyum araştırmasına girer ve sevdiğini kendine bağlamak için yardım ister.

Aşk Büyüleri
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü İçin İstenen Bilgiler

Kişinin adı soyadı

Anne adı

Doğum Tarihi

Sevdiği kişinin adı

Aşk büyüsü için sadece yukarıdaki bilgileri vermeniz yeterlidir. İşinin ehli medyum ve hocalarımız sizlere en etkili aşk büyülerini muska şeklinde hazırlayarak adresinize gönderecektir. Aşk büyüleri ile sevdiğinizi kendinize aşık edebilir, bir ömür kendinize bağlayarak mutlu olabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı kocaya veya sevgililere sevginin bittiği andan itibaren yapıldığı gibi, karşılıksız aşklarda da etkilidir. Eşinizle kavga etmiş olabilirsiniz, sevgilinizle istemediğiniz halde ayrılmış olabilirsiniz. Veya sevdiğinizden haberi olmayan birini kendinize aşık etmek isteyebilirsiniz. Aşk büyüsü yuva kurtaran ve evlilikle sonuçlanan bir büyüdür. Aşk büyülerinin birçok çeşidi bulunur. Düğüm atarak yapılan bağlama büyüsü, mum büyüleri, canbar büyüsü ve daha birçok çeşidi ile aynı amaca hizmet etmektedir. Yapılışları farklı olsa da amaç aşk, sevgi ve muhabbettir.

Aşk Büyüsü Kendi Başına Yapılmaz

Aşk büyülerini kendi başına yapmaya çalışmak hayal kırıklığından öteye gidemez. Bu işi mutlaka işinin ehli medyumlar veya hocalar usulüne uygun bir şekilde yapmalıdır. Etkili bir bağlama büyüsü için medyumlardan destek alınmalı, internetten okunduğu kadarı ile kendi başına yapmaya çalışılmamalıdır. Medyumlardan aldığınız bağlama büyüleri ile kısa sürede inanılmaz değişimler yaşayacaksınız. Karşılık görmediğiniz aşkınızda mutluluğu yakalayacak ve sevdiğinizin gözünde tek olacaksınız. Sonuçlarını görmek için sabırlı olmalı niyetinizi bozmamalısınız.

Sabrederken sonuçta çok mutlu olacağınızı düşünerek motive olabilirsiniz. Hatta mutluluğunuzun bozulmaması, sahip olduğunuz saadetin daim olması için de bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bu durumda eşinizin gözü sizden başkasını görmez ve size kul köle olur. En etkili aşk büyüleri ve en tecrübeli medyum ve hocalar için bizimle irtibata geçebilir, ebedi saadeti yakalayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Kesin İşe Yarar mı?

Evet. İşinin ehli bir hoca tarafından yapıldıysa işe yaramaktadır. Bunun için çok iyi araştırma yapılmalı, alanında uzman medyum ve hocalara danışılmalıdır. Karşılıksız aşklara, bozulan ilişkilere karşı yapılan aşk ve bağlama büyüleri için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüGenel

Tek Yorum

  1. Aysel Aysel

    Merhaba ben ask buyusu istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir