İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü Etki Ettiğinde istediğimiz Kesin Olur mu?

Bağlama büyüsü konusunda detaylı anlatımlarımı, makalelerimde işlem yapıldığı süre, yapılan işleme görevli gelmezse, yapılan işlem bir işe yaramaz demiştim. Aynı zamanda görevlisi gelse dahi, gelen görevlilerin birer canlı bulunduğunu ve görevlinin becerisinin gücünün aynı olmayacağını da belirtmiştim. Doğrusu her işleme aynı görevli gitmez, gidenlerde aynı oranda etki etmez. Bu konuları öteki mevzularda işlediğim için yeni bir konuyu izah edeyim.

Bütün şartlar yerine geldi, bağlama büyüsü dediğimiz işleme görevli atandı, vede görevlide çok iyi işi yapmış olup tesir etti. Peki bu tesir etme matlubumuzun husule gelmesi için kafi gelebilecek mi? Doğrusu icra ettiğimız işlem işe yaradığı şekilde istediğimiz olacak mı dır. Bazılarınız o ne demek diyebilir. yaşanıln olaylardan sizlere anltacaklarımı okursanız demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Öncelikle, en çok talep görülen bağlama büyüsü çeşidi olan muhabbet sevgi aşk bağlaması işlerinden başlayalım. Aslen bana bakılırsa bu konuda ayrı bir bağlama çeşidi yoktur. Aşık etme büyüsü işlemi yapıldığında aşık olan kişi zaten her yönden bağlanmış anlama gelir. Fakat bunu çok uzatmadan konumuza dönelim.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM ARIYORUM DİYORSANIZ

Öncelikle başıma gelen bir vakaı anlatayım. 3 yıl kadar önce dul ve çocuklu bir bayan benden yardım istedi. Farklı şehirdeydiler. Erkek doktordu ve o zamanlar 33 yada 35 yaş aralarında bir yaşlardaydı. Bayana işlemleri yaptım uygulamalara başladı. Aradan ne kadar süre geçti hatırlamıyorum. Hanımefendi çok sevinçli bir şekilde bana döndü. Kamerada mevzuştuklarını, adamın içip içip tabiri caizse salya sümük ağlayarak onu arayıp çok sevdiğini söylediğini belirtti. Gayet iyi tesir olduğu belliydi. Fakat yolunda gitmeyen bir şey var. Adam deli benzer biçimde yanıp tutuşuyor aşkından, fakat gelemiyor. Çünkü adam ailesinde çok korkuyor. Yanılmıyorsam evin tek evladı. Doktor da olsa anasının babasının korkusundan gelemiyor. O kadar mükemmel tesire rağmen demek ki insanlar çok sevdikleri halde gelmeyebiliyorlar. Bu anlattığım birebir yaşamış olduğum bir vakadır. Netice olarak istediğimiz en iyi neticeleri tesirleri bile alsak insanoğlu gelmeyebiliyor. En basiti bizim toplumumuzda klasik bazı sözler vardır. ‘’Onu alırsa sütümü helal etmem. Şunun la evleneceksin yoksa hakkım helal değildir. Yada şunu yaparsan ölüme de gelme dirime de gelme.’’ Buyurun size en büyük hocalık. Yıllarca eğitim al çalışmalar tecrübeler şunlar bunlar okumalar vefkler tılsımlar yapılsın. Sonrasında anası sadece bir cümleyle meydana getirilen her şeyi bozacak kadar güçlü bir etki bıraksın. İşte en büyük hocalık diye buna derim. Söylenen bir cümle her şeyi bozabiliyor. Haliyle ana baba hakkın çok önemli olduğundan nice insanlar sevdiklerinden vazgeçmek zorunda kaldı. Maddi sebepler olabilir. Kişi kariyerini geleceğini yada ailesini düşünüyordur, yada başka korkulardan dolayı vazgeçebiliyor. Aile baskısı çaşama baskısı, eğitim düzeyi, sosyal ve kültür farklılıklar, mezhep farkları, töreler ve buna benzer bir çok meydana getirilen işlemle birebir bağlantısı olan durumlar olaylara tesir edebiliyor. Gerçi birebir aile konusunda da yapılabilecek şeyler var. Fakat bu kişileri ikna etmekten daha zor. Bağlama Büyüsü Sadece Sevgili ile yapılan bir büyü değildir. Bunu rahatlıkla Söyleyebiliriz.

bağlama büyüsü
bağlama büyüsü

Başka bağlama formüllerinden bahsedelim. Örneğin uyku bağlama büyüsü denilen işlem yaptırdınız. Bu ilişki içerisinde sevgi ve muhabbet için kullanılabilen yada  tam tersi zarar vermek içinde kullanılabilen bir bağlama büyüsü çeşitlerindendir. Bunda yuva da kurtarılabilir, düşmanda helak edilebilir. Diyelim ki yapılan tuttu ve uykusu ferdin düğümlendi ve büyüye uğramış kişi uyuyamıyor. Okuyacağı ayetel kürsi, felak ve nas sureleriyle benzeri dualar hem bozmaya bununla beraber korunmaya yönelik olan ayet sure yada dualarla bu etkileri geçici bile olsa bertaraf edip uyuyabilir. Uygulama meydana getirilen kişi bağlama büyüsü bozma işlemi yaptırarak yine kurtulabilir. Yada bağlama büyüsü nasıl bozulur diye bir araştırma yapsa bile yine bir takım yolları öğrenebilir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR ?

Yine gelelim yapılan işlemleri etkileyen diğer hususlara. Uygulama yapılan kişinin üzerinde büyüden korunma var ise eğer, meydana getirilen bağlama büyüsü yada bağlama vefki bağlama tılsımı tutmayacaktır. Tutsa bile bu kısa süreli olup meydana getirilen etki geçici olacaktır. öteki bir hususta istenilen bireyin üzerinde başka tinsel etki var mı? Eğer birey muhabbet ve aşk bağlaması şeklinde bir işlem daha önce yapılmışsa, önceki etki gitmeyecektir. Yeni etki ile eski etki aynı anda kişinin üstünde olacağı için insan ikileme girip gel gitler yaşayabilir. Bu anlamına gelir ki; bigün aranız iyi bigün kötü, bir saat iyi bir saat kötü, akşamına iyi sabahına kötü olmak şeklinde çok can sıkıcı ve ilişkiyi yıpratıcı bir durum ortaya çıkaracaktır. Bağlama Büyüsü nde yapılan işlemlerde Süre oldukça önemlidir.  Bağlama büyüsü belli saatlerde ve Gece yapılmaktadır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bununla beraber her iki tarafın birinde cin musallatı var ise da buna benzer sorunlar çıkabilir. Bunlarla beraber yine aynı şekilde cin musallatı veya peri cazı ifrit hüddam gibi ruhani tasallutlar engel oluyorsa uzaklaştırma işlemleri yapılmalıdır. Bazen aşık olan bir cin bile bunlara olabilir. Çünkü insanın hayatı genel olarak tersliklerle geçeceği için her mevzuda karşılaşacağınız terslikler, bu konularda da kesinlikle karşınıza çıkacaktır. Misal verecek olursak Evlenmeye kısa zaman bozulmalar olmuşsa, bunun sebeplerindeki en büyük müessir, kişilerin üzerindeki büyü musallat gibi etkenlerdir. şu demek oluyor ki meydana getirilen bağlama büyüsü denen işlemlerde kesinlikle bunlardan nasibini alacaktır. Anlayacağınız bu konu çok fazla önemlidir. çünkü, özet olarak meydana getirilen işlemler başarılı olsa bile yinede istediğiniz olmayabilir.

Gene kimsenin veremediği detayları sizlere sunmanın gururunu yaşıyorum.

Hızır Hoca bu web aleminde tektir. Bir benzerini daha bulamazsınız.

Tarih:Bağlama Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir