İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü İle Sevdiğinizi Bağlayın

Çiftlerin ilişkileri kimi zaman inişli ve çıkışlı bir hal almakta ve beraberinde de bazı sorunları getirmektedir. Bu problemler ilerleyen süreçte ilişkiyi kopma noktasına getirmekte ve çiftlerin birbirinden ayrılmasına ve farklı yönlerde yollara gitmesine niçin olur. Bu iniş çıkışlar dışında aileyi kıskanan ve kötü gözle bakan insanlar çeşitli büyülerle aileyi dağıtmak için girişimlerde bulunurlar. Eğer eşinizle aranız birden bozulduysa ve hiç bir şekilde anlaşamıyorsanız muhtemelen sizin ailenize de ayırma büyüsü yapılmıştır.
Eşinizi tekrar evine döndürmek ve aranızdaki muhabbeti tekrar sağlamak için bağlama büyüleri ihtiyacınız olan şeydir. Bağlama büyüsüyle eski huzurlu ve mutlu günlerinize yeniden dönebilirsiniz.

Bağlama büyüsü yaptırmak isterim diyenler aşağıdaki yolları izlemelidir:

1- Bir medyumla iletişime geçmek: Bağlama büyüleri medyumlar tarafınca yapılmaktadır ve kısa süre içinde sonuç alınabilmektedir. Eğer etrafınızda daha öne bağlama büyüsü yaptırmış bir tanıdığınız varsa ondan yardım isteyebilirsiniz. Eğer yoksa önce kapsamlı bir araştırma yapmalı ve işinde ünlü olan bir medyum bularak iletişime geçmelisiniz.

Bağlama büyüsü icra eden medyumlar sizden bazı şeyleri yerine getirmenizi isteyeceklerdir. Eşinizin bir eşyası, üzerinde devamlı taşıdığı bir nesne, fotoğrafı yada ona ait herhangi bir nesne olabilir. Bu nesneleri alırken şu konularda dikkatli ve özenli olun.
a- kesinlikle eşiniz kendisinin eşyasını aldığınızı fark etmemeli. Eğer fark ederse şüphelenip o eşyayı tekrar üzerinde taşımayabilir.
B- mutlaka eşinizin düzenli kullandığı bir eşya olmalı. Bu eşyayı devamlı yanında taşıması bağlama büyüsü tesirini daha da arttıracaktır.
c- İşleri daha da kolaylaştırmak ve bilici tarafından meydana getirilen bağlama büyüsünün daha etkili olmasını sağlamak için eşinizle ilgili bilgileri medyuma tam ve eksiksiz bir halde vermelisiniz.

3- Eşinizi gözlem altına alın: Bağlama büyüsü yapan medyumlar yapmış oldukları işlemleri ne vakit yapacaklarını size bildireceklerdir. Bu süre içinde eşinizi gözlem altına alın ve hareketlerini gözlemleyin. Bağlama büyüsünün etkilerini kendi gözlerinizde görecek ve size karşı davranışlarının değiştiğine şahit olacaksınız. Bu zaman zarfında ılımlı ve şefkatli olmak işleri daha da kolaylaştıracaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Yapanlar

Eğer siz de bağlama büyüsü yapmış oldurmak istiyorum diyorsanız bu noktalar mevzusunda kırılgan davranmanız gerekir. Aşk Büyüsü nde En Etkili Şeydir.

Incoming search terms:

  • eksiksiz büyü tarifleri
Tarih:Bağlama Büyüsü

Tek Yorum

  1. Hocam benim ben bugünü kadar hiç inanmadım böyle büyü olaylarına ama geceleri gördüğüm o kabuslar Sonrasında bana sevgilimin yaptıkları aramızın bozulması bir anda çıkan Hızır hocam cidden Hızır gibi yetişti bana. İçimden ara sor dedş bir ses ve aradım. Hocam yarım saate yakın beni dinledi sağolsun sonra benden resim istedi bakım yaptı ve benim çok yakınımdan bir kişinin sevgilim ile arasına büyü yaptığını söyledi ve cidden bir kaç detay verdi şükür büyü bozuldu. Eski günlerimize döndük nişanlandık inşallah ekim 23 de düğünümüz var sağol Hızır hocam abim Allah senden razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir