İçeriğe geç

Bağlama Büyüsü ve Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Ne Demektir?

Genellikle kadınların başvurduğu ve sevdiği insanı geri kazanmak için yaptırılan bağlama büyüsü nedir ve hangi durumlarda yaptırılması gerekir önemlidir. Genel olarak halk arasında bir kişinin diğer bir kişiye, karı ve kocanın birbirlerine büyük bir sevgi ile bağlanması ve de kısmetlerinin bağlanması için yapılmış olan işlemlere bağlama büyüsü denmektedir. Bağlama büyüsünün çeşitli türleri vardır.

Bu türlerden biri olan Aşk bağlama büyüsü, sevgi yönünden insanları birbirine bağlamaktadır. Bu sayede, seven birine karşı sevdiği yeterinde bağlı değilse kendine bağlama büyüsü ile gözü dışarıda olan ve evine yeterince bağlı olmayan kişiler evine ve eşine bağlı hale getirilmektedir. Diğer bir bağlama büyüsü olan eve bağlama büyüsü ile çok gezen kadın ve erkeklerin gezmeyi bırakarak evlerine bağımlı hale gelmeleri sağlanır. Bu büyü genellikle evli çiftler tarafından tercih edilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok farklı çeşidi olan bağlama büyüsü nasıl yapılır ve etkisini ne zaman gösterir önemlidir. Yapılan bağlama büyüsü ile büyü yapılan kişi eşinin bir dediğini iki etmemektedir ve onun sözünden dışarı çıkmamaktadır. Genelde eşlerinin kendine bağlanması için yapılan bu büyüyü bazen çocuklarının da kendine bağlanmasını isteyen annelerde yaptırmaktadır. Bu sayede çocuklarının kendinin sözünden çıkmaması sağlanmaktadır. Ayrıca bunun dışında iş hayatında çıkar ilişkisi düşünenler de patronunu kendine bağlayarak daha fazla maaş ve daha yüksek mevki kazanabilmek için bu yönteme başvurabilmektedir.

Bağlama büyüsünü yaptıracak olan kişi hem kendisinin hem de büyüyü yaptırmak istediği kişinin kimlik bilgilerini yani ad-soy ad-doğum tarihi ve anne adı bilgilerini büyüyü yapacak olan medyuma vermelidir. Bu bilgilerden herhangi biri eksik ise veya bilinmiyorsa, büyü yapılacak olan kişinin bir resmi ile de büyü tamamlanabilmektedir. Bilgilerin verildiği medyum, genellikle 1 hafta içerisinde istenilen büyüyü hazırlamaktadır. Bu sayede hiçbir yaklaşma girişimine gerek kalmadan büyünün etkisi ile bağlanmak istenilen kişi kendi ayağı ile büyü yaptırana gelmektedir. Büyünün uygulanması ise 1 günde yapılır. Uygulama sonrasında büyünün etkisi genel olarak 2 hafta içinde belli olmaktadır ve büyü yapılan kişi büyünün etkisi ile o kişiye âşık olup bağlanmaktadır. Belirli bir ücret karşılığı yapılan bu büyünün fiyatı da yaptırılan kişiye göre değişmektedir.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ NE DEMEKTİR?

Çok eski zamanlardan beri uygulanan en etkili büyülerden biri olan dil bağlama büyüsü, bu işi çok iyi bilen medyumlar tarafından yapılmaktadır. Genel olarak eşler veya sevdiği kişinin dilini kendine karşı bağlamak isteyenlerin başvurduğu bir büyü çeşididir. Bu büyüye sadece çiftler başvurmaz. Kendisine karşı gelen herkesin dilini bağlamak isteyen kişiler başvurmaktadır. Ayrıca kendi hakkında kötü yorum yapılmasını istemeyen kişiler de dil bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Dil bağlama büyüsü özel dualarla yapılmaktadır. Ayet ve dualar okunarak yapılan bu büyü duaların yazılması ile de yapılan çok etkili bir büyüdür.

Incoming search terms:

  • baglama buyusu
  • baglama buyusu cesitleri
Tarih:Bağlama Büyüsü

2 Yorum

  1. İrem Ceren	Koçak
İrem Ceren Koçak
  2. Ayse ozcan Ayse ozcan

    Evelnmek istiyorum ama bi turlu evlenemiyorum erkek arkadsim var ama hep bi engel cikiyor ikimizde 30 yasindayiz ne yapabilirsiniz bizim icin bana bagli olsun istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir