İçeriğe geç

Bursa Medyum

Bursanın En İyi Medyum Hocası

Bursa Medyum, çok eski zamanlardan bu yana birçok farklı alanda kendini kanıtlamış özel insanlara ev sahipliği yapan bursa şehri, günümüzde de her biri birbirinden başarılı ve deneyimli medyumların bulunduğu özel bir şehir olma özelliğini devam ettirmektedir. İnsanların diledikleri zaman hemen hemen her işlemleri için en başarılı medyumlara ulaşabildikleri ve bu konuda asla sıkıntı çekmedikleri ender şehirlerden biri olmasından dolayı bursa bu alanda her zaman en özel bölgelerden biri olarak hafızalardaki yerini almıştır. Bursa Evlilyalar şehri olarak bilinen ve manevi anlamda Güçlü bir Kenttir. Bursa Medyum, Bursa Medyumları, Bursa da İlim sahibi ve  deneyimli bir çok medyum hoca bulmanız mümkündür.

BURSA AŞK BÜYÜSÜ

Hemen hemen bilinen en eski mesleklerden biri olan ve toplum içinde her zaman çok özel bir yere sahip olan medyumluk mesleğini günümüzde layıkıyla icra eden ve insanlara bu özel alanda en kaliteli hizmeti verebilen kişilerin az olmasından dolayı, en doğru seçimi yapmak her zaman son derece zor olmuştur. Bu nedenle insanların yeteri kadar araştırma yapmaları ve en doğru kararı verdiklerinden emin olana kadar bir tercihte bulunmamaları çok büyük önem arz etmektedir. Bursa Medyum Hoca konusunda şanslı bir ilimizdir. Ama her Medyum ne yazık ki etkili bir medyum olmayabilir.

Özellikle büyüler gibi manevi işlemleri ile uğraşan ve bu alanda çalışmalar yapan kişilerin mutlaka haklarında bilgi sahibi olmalarının gerektiği gizli ilimler, çok uzun zaman eğitim ve araştırma gerektiren oldukça zor ve ağır bilgilerden oluşan çok geniş bir alandır. İçinde birçok farklı ilmi barındıran ve her biri birbiri ile bağlantılı olan bu ilimler özellikle medyumların her zaman ihtiyaç duydukları ve işlerini çok kolaylaştıran konular içermektedirler. Günümüzde gizli ilimler hakkında yapılan araştırmalarda birçok farklı alt başlığa rastlanmakta ve bu konuya olan ilgi günden güne artmaktadır. Bu nedenle sadece medyumlar değil aynı zamanda sıradan insanlarda bu konuda sık sık araştırmalar yapmaktadırlar.

Medyumlar ara sıra en yaygın olan inanış yaşı veya deneyimi her ne seviyede olursa olsun her medyumun veya bu alanda çalışmalar yapan kişilerin özellikle gizli ilimler olarak adlandırılan konularda sürekli olarak kendilerini geliştirmeye devam etmeleri ve hiçbir zaman sahip oldukları bilgiler ile yetinmemeleridir. Çünkü bu konular o kadar geniş ve karışıktır ki bir insan ömrünün tüm bu bilgilere sahip olmaya yetmeyeceği düşünülmektedir. Ancak geçmiş dönemde olduğu gibi günümüzde de birçok medyum her alanda bilgi sahibi olmak yerine kendini sadece bir konuda geliştirmekte ve bu sayede bazı konularda uzmanlaşmaktadırlar.

Bu alana giren bilim dallarını kısaca özetleyecek olursak havas ilmi, ebced hesabı, vefk ilmi, hadim ilmi, hüddam ilmi, alternatif tıp veya astrolojiyi sayabiliriz. Tüm bilim dallarına tam bir hakimiyet sağlamak çok ama çok zor olacağı için birçok medyum her bilim dalında az da olsa bilgi sahibi olarak bir bilim dalına diğerlerine göre daha da yoğunlaşmışlar ve bu şekilde bir alanda uzman hale gelmişlerdir. Yapılacak olan araştırmalar, eğitimler ve çalışmalar çok uzun yıllar sürecek ve insanların uzman bir medyum haline gelmeleri tahmin edilenden çok daha uzun bir süre alacaktır. Hem geçmişte hem de günümüzde uzmanlık alanlarını belirleyip belli bir alanda isim yapmış kişilerin de bu özellikleri taşıdıkları ve özellikle kendilerini geliştirme konusunda hiçbir zaman durmadıkları görülmektedir. Bursa Medyum olarak ciddi bir potansiyele sahip bir ilimiz olmakla beraber bursa medyum diye aradığınızda karşınıza çıkacak en iyi medyum hoca medyum hızır Hocamızdır.

İnsanların tarihin her zamanında bu alana karşı büyük bir ilgi duydukları ve çok farklı amaçları için yardım aldıkları uzmanlar tarafından bizlere bildirilmiştir. Bu alanda hizmet vermiş medyumların da özellikle kulaktan dolma bilgiler ile değil bahsettiğimiz ve gizli ilimler diye adlandırılan bu bilim dallarını kullanarak hareket ettikleri bilinmektedir. Bu konuda kullanılmakta olan her bilim dalının farklı bilgiler içerdiği ve bu sayede zaman içinde her büyü uygulaması için farklı uygulama şekilleri ortaya çıkardığı günümüze kadar kalmayı başaran ender kaynaklarda açıkça görülmektedir.

Her bilim dalı hakkında çok sayıda yazılı kaynağın tarihin çeşitli dönemlerinden günümüze kadar gelmeyi başardığı ve bu kaynakların günümüzdeki medyumlarına da çok büyük faydalar sağladığı düşünülürse konunun önemi daha da net bir şekilde anlaşılacaktır. Hatta yapılacak en basit büyü uygulamalarında dahi bir bilim dalından faydalandığı düşünülürse bu konulara hakimiyeti olmayan kişilerin yapacakları uygulamaların ne kadar faydasız olduğu da anlaşılacaktır. Bursa Medyum

Bu nedenle özellikle hangi amaçla olursa olsun medyum  seçimi yapılırken mutlaka ilgili kişilerin bu bilim dallarından en azından birine karşı yüksek bir hakimiyet sahibi olduklarından emin olunmalıdır. Günümüzde bu tip kişilerin oldukça fazla olması insanlar için bir şans olsa da yine çok sayıda sahte medyumum olması da insanların çok dikkatli olmalarını gerektirmektedir. Bu nedenle gizli ilimlere karşı sahip olduğu hakimiyet ile insanlara güven vermeyi başaran medyumlar her zaman ön planda olmayı başarmaktadırlar. Bursa Medyum

BURSA BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bursa şehrinde yaşayan ve bu şehirdeki bursa medyumları ile çalışmayı tercih eden kişilerin bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamalarına gerek olmaması, hemen hemen her bölgeden insanları bu bölgeye çekmektedir. Şu anda birçok farklı bölgeden insanın medyumluk hizmeti alabilmek için ziyaret ettikleri bir şehir olan bursa, eski zamanlarda olduğu gibi bugünde bu alandaki popülerliğini korumakta ve birçok kişinin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

BURSADA ETKİLİ MEDYUM HOCA

Bursa medyum, bursa medyumları hakkında düşüncelerinizi yorum yapabilirsiniz. Bursa Medyum kelimesinde karşınıza çıkacak en iyi medyum Hızır Hocamızdır.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir