İçeriğe geç

Büyü Nasıl Anlaşılır

BÜYÜ KİM TARAFINDAN NASIL ÇÖZÜLÜR

Büyü Nasıl Anlaşılır? Çoğu zaman insanların yolunda giden hayatlarını olumsuz yönde etkilemek ve tüm düzenlerini bozmak için yapılan büyülerin anlaşılması için bazı özel yöntemler bulunmaktadır. Yapılan büyülerin insan beynine ve bilinçaltına yaptığı etkilerden dolayı o kişilerin davranışlarında ve çevrelerinde yaşanan olaylara karşı verdikleri tepkilerde çok bariz değişiklikler görülür. Bu durum çok kısa zamanda kendini belli eder ve o kişilerin çevrelerindeki kişilerde bunu çok kolay bir şekilde farkedebilir. Yapılan büyülerin sonucunda etki altına alınan kişilerin bedenlerinde çeşitli ağrılar ve bunun gibi farklı sıkıntılar baş gösterir.

BÜYÜ BOZAN MEDYUM

Özellikle manevi hayatlarında çok büyük değişimler yaşanır. İbadetlerinde aksamalar yaşamaya başlarlar hatta ibadet edilen yerlerden uzak kalmaya başlarlar. Özellikler dini uygulamaların yapıldığı ortamlarda kesinlikle duramaz ve bir an önce ortamı terk etme isteği duyarlar. Kendilerine büyü yapılan ortama veya eve grmek istemez ve girerlerse de hemen kaçmak isterler. Büyünün beyne yaptığı etki arttıkça bir zaman sonra o kişi ne yaptığını bilemez ve tüm bilincini kaybetmeye başlarlar. Çok büyük etkileri olduğu artık herkesçe bilinen bu uygulamaların insanlar üzerindeki etkileri o kadar büyüktür ki zaman geçtikçe insanların karakter bakımında tamamen değişmelerine de neden olabilmektedir.

medyumlar
medyum

ÜSTÜMDE BÜYÜ MÜ VAR?

Eski mısır gibi sihir ve büyü hakkında çok büyük bilgi sahibi olan ve inanılmaz uygulamalara imza atan toplumların bıraktıkları bilgilerden yola çıkarak daha sonraki toplumlarda bu alanda kendilerini geliştirmişlerdir. Özellikle Kuran-ı Kerim, yahudilerin şeytandan bizzat öğrendikleri tekniklerle çok etkili büyüler yaptıkları hakkında bilgiler vermektedir. Örneğin hayatı tamamen yolunda giden ve sağlıklı bir insanların hiçbir neden yokken bir anda hayatlarının alt üst olması ve anlamsız sağlık sorunları ile boğuşmaya başlaması birçok kişiyi şaşkına çevirse de özellikle büyüler hakkında bilgisi olan kişiler bu durumun etkili bir büyüden kaynaklanmış olabileceğini hemen tahmin edebilirler.

BÜYÜ NASIL ÇÖZÜLÜR

Hatta bazı büyüler gerekli tedbirler alınmadığı ve gerek görüldüğü anda büyü bozma işlemi yapılmadığı takdirde insanların acı çekerek ölümlerine bile neden olabilmektedir. Bu nedenle özellikle kara büyü işlemlerinde hem büyüyü yapan hemde yaptıran kişinin çok dikkatli olması ve en doğru kararı verene kadar harekete geçmemeleri önerilmektedir. Dünyanın hemen hemen her bölgesinde insanların çeşitli büyülerin etkileri ile büyük sıkıntılar yaşadıkları bilinmektedir. Eğer bir kişi üzerinde sebepsiz bir ağırlık, hastalık veya şanssızlık olduğunu düşünüyor ve bu duruma bir çare bulamıyorsa zaman kaybetmeden deneyimli bir medyuma giderek üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığını kontrol ettirmesi gerekmektedir. Medyumlar yapacakları bazı özel uygulamalar ile bu durumu kontrol ederek eğer ilgili kişi üzerinde bir büyü varsa gerekli büyü bozma işlemlerini uygulayarak insanları yaşadıkları sıkıntılardan kurtarmaya çalışırlar. Bu nedenle özellikle çevremizde bu tür sorunlarla uğraşmak zorunda kalan kişiler bulunuyorsa kendilerini bu konuda bilgilendirmek ve gerekli tavsiyelerde bulunmak bizlerin görevidir. Büyü Nasıl Anlaşılır Sorusunun yanıtı medyum hızır hocada sizlerle.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir