İçeriğe geç

Büyü ve En Popüler Büyü Çeşitleri

Büyü, çeşitli temellere dayandırılarak verilen hizmetlerdendir. Oldukça çeşitli olan büyüler genellikle profesyonel olan medyum nitelikli kişiler tarafından yapılmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin yaptıkları ilk şey bir medyuma başvurmak ve nasıl bir büyü istediklerini belirtmektir. Büyünün oldukça çeşitli olması bazılarının çok daha öne çıkmasına neden olmaktadır. Medyumlara başvuru yapıldığında en sık istenen popüler büyüler bağlama, aşk ve geri döndürme büyüsü gibi büyülerdir. Genellikle ikili ilişkiler için yaptırılan bu büyüler birçok medyum tarafından yapılmakta ve genellikle etkili olmaktadır.

Bağlama büyüsü ne amaçla yapılır?

Bağlama büyüsü en çok istenen popüler büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Bu büyünün başlıca amacı ilişki kurulması istenen kişinin büyü yaptıran kişiye bağlanmasıdır. Büyü karşı tarafın ailesi içinde istenebilmektedir. Böylece ailevi ilişkilerde sağlam temellere oturtulacaktır. Bağlama büyüsü evde de yapılabilmektedir. Fakat en etkili ve güvenilir sonuç profesyonel medyumlara başvurulması ile elde edilecektir. Başvurulan medyum başarılı ise bağlama büyüsü başarılı olacak ve istenilen etki alınacaktır.

Aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk büyüsü, en az bağlama büyüsü kadar popüler olan büyü çeşitlerindendir. Amaç bağlama büyüsü ile aynıdır. Bu büyü daha çok platonik aşk yaşayan kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Karşı tarafın büyüyü yaptıran kişiden hiç haberi yoksa bile büyü sonrası yeni bir ilişkiye başlanabilmektedir. Aşk büyüsünün etkili olması medyumun başarılı olup olmadığına bağlıdır. Bu sebeple gidilecek olan medyum iyice araştırılmalı ve başkalarının medyum hakkındaki görüşleri incelenmelidir. Bu sayede en etkili aşk büyüsü için gerekli ortam yaratılacak ve büyü gerçekleştirilecektir.

Büyü
Medyum

Geri döndürme büyüsü etkili midir?

Geri döndürme büyüsü yukarıdaki diğer iki büyüden farklıdır. Bu büyünün yapılış amacı problemli ilişkilerin bir düzene sokulması ve oluşan tüm problemlerin ortadan kaldırılmasıdır. İlişki esnasında bir ayrılık oluşmuş ise yapılan bu büyü ayrılan tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Bu büyünün etkili olması için belirli bir süre beklenmelidir. Büyü başarı ile gerçekleştirilmiş ise büyü yapılan kişinin geri döneceği ve ilişkiye kalınan yerden devam edileceği görülecektir. Geri döndürme büyüsünün etkilerinin devam edebilmesi için ilişki esnasında dikkatli olunmalı ve yeni problemlerin oluşması engellenmelidir. Böylece ilişki sorunsuzca devam edebilecektir.

Incoming search terms:

  • bağlanma buyusunde yaptıranda olan etkiler
Tarih:Genel

2 Yorum

  1. Canel	Sofyalıoğlu
Canel Sofyalıoğlu

    Harika bir yazı Gerçekten çok önemli şeyler hatta hocamın cok başını şişirdim sağolsun

  2. Pekcan	Aksöz
Pekcan Aksöz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir