İçeriğe geç

En Sık Yaptırılan Büyü Çeşitleri

Büyü, kendine özgü yetenekleri olan ve medyum adı verilen kişilerce yapılan işlemlerdir. Oldukça çeşitli olan büyüler kişilere istekleri dışında bir şeyler yaptırmak anlamına da gelmektedir. Büyü, oldukça çeşitlidir ve herkesin amaçlarına hizmet edecek bir büyü çeşidi bulunmaktadır. Kara büyüler cesaret isteyen büyülerdir. Bu sebeple en sık yaptırılan büyü çeşitleri evlilik büyüsü ve bağlama büyüsü gibi ilişki odaklı büyülerdir. Medyumlar aracılığı ile yapılan bu tarz büyülerin tutması için doğru medyumun tercih edilmesi son derece önemlidir.  Dolandırıcılık yapan ve medyum adı altında büyü yapan kişilerin büyüleri tutmayacaktır. Fakat doğru medyum tercih edildiğinde büyülerin tutmama ihtimali son derece düşüktür. İstanbul medyum konusunda son derece gelişmiş olan şehirlerden bir tanesidir. Burada birçok etkili medyumun bulunması mümkündür.

Geri döndürme büyüsü

En sık yaptırılan büyülerden ilki budur. Bu büyü daha önce ilişkisi olmamış kişiler için uygun değildir. Büyünün amacı zaten var olan fakat bitmiş bir ilişkinin yeniden canlandırılmasıdır. Geri döndürme büyüsü, evli çiftler içinde uygundur. Kocası tarafından aldatılan ya da terk edilen kadınların en sık başvurduğu büyülerden biri de budur.

Aşk büyüsü

 Etkili bağlama büyüsü ve aşk büyüsü birbiri ile benzer olan büyülerdir. Aşk büyüsü için daha önce bir ilişkinin gerçekleşmiş olması gerekmemektedir. Bu noktada kişi hiç tanımadığı kişilere bile aşk büyüsü yapabilecektir. Etkili aşk büyüsü, etkili medyumlar tarafında yapıldığında gerçek olacaktır. Bunun için birçok çeşitli yöntem bulunmaktadır. Papaz büyüsü çeşitlerinden biri olan aşk büyüsü karşı tarafta farklı etkiler yaratacak ve büyü yapan kişi aradığı aşkı bulacaktır. Geri döndürme büyüsü ve diğer ilişki büyüleri de papaz büyüsüne dahildir. Bu papaz büyülerinden hangisinin yapılacağı kişinin hedeflediği etkiye bağlıdır.

Yıldızname

Yıldızname, gene medyumlar tarafından yapılan işlemlerdendir. Fakat bu işlem diğer büyülerden son derece farklıdır. Herhangi bir zararı olmayan yıldızname, kişinin kişisel bilgileri ile bakılmakta ve gelecek ile ilgili bilgiler verilmektedir. Yıldıznamede en az diğerleri kadar çok tercih edilen işlemlerden bir tanesidir. Kişi kendi ve çevresi hakkında merak ettiği her şeyi bu sayede öğrenebilmektedir. Falla karıştırılmaması gereken bu işlem oldukça gerçekçi bilgilerin elde edilmesini sağlayacaktır. Bunun için alanında uzman bir medyuma başvurulması yeterli olacaktır.

Büyü bozma mümkün müdür?

Büyü yapma mümkün olduğu gibi büyü bozmada mümkündür. Büyü bozma işlemleri, yaptırdığı büyüden pişman olanlar tarafından tercih edilmektedir. Her büyü bozulamadığı gibi bazıları da kolaylıkla bozulabilmektedir. Bu noktada en sık uygulanan büyü bozma tekniği büyü esnasında uygulana adımların tersine çevrilmesi ve bu şekilde yeniden yapılmasıdır. Fakat bu noktada büyünün ne şekilde yapıldığı da büyük önem taşımaktadır. Büyü bozma, büyüyü yaptıran kişi tarafından yapılmadığında çok daha zorlu olacaktır.

Tarih:Genel

Tek Yorum

  1. Muhammer	Özsoydan
Muhammer Özsoydan

    Barışmalarıni istiyorm ne yapabiliriz ? Bana yardım edebilir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir