Etkili Büyü İşlemleri

Etkili Büyü İşlemleri

Aşk Büyüsü Nedir?

Birini kendine âşık etmek için çok çeşitli yollar ile aşk büyüsü yapılmaktadır. Ayrıca aşk büyüsünde çeşitli malzemeler de kullanılabilmektedir. Etkili Büyü, Yaşamın gerçek kaynağı aşk olduğu için hayata değer kazandırmak için aşk büyüsü yapılmaktadır. medyumlar tarafından yapılan aşk büyüsü, yalnızca bekâr kişiler için yapılmamaktadır. Evli ve nişanlı olan kişiler de aşk büyüsü yaptırabilmektedir. Bazen karşılıksız aşk yaşayan kişiler aşk büyüsüne başvururken, bazen de severek nişanlanan ve evlenen kişiler eşlerinin sevgilerinin bitmesi nedeni ile aşk büyüsüne başvurmaktadır. Ne kadar büyü olarak adlandırılsa da, sevgiliye duyulan özlem ve hasret sonucunda sevgiliye ulaşma hevesi ile medyum tarafından aşk büyüsü yapılır. Aşk büyüsü için kavuşmak istenen kişinin ve büyüyü yaptırmak isteyen kişinin bilgileri gerekmektedir. Bunun yanında her iki kişinin resmi de istenebilmektedir. Hassas ve özel olarak yapılan çalışmalar sonucunda aşk büyüsü hazırlanır. Aşk büyüsü, en kısa zamanda etkisini göstererek sevilen kişi ile kavuşmayı sağlar. Etkili Büyü konusunda yazıları yazacağız size

Büyü
Medyum

Bağlama Büyüsü Nedir?

Ayrılan insanların yeniden bir araya gelebilmesi için bağlama büyüsü yapılmaktadır. Yaşanılan güzel günler sonrasında sevdiği kişinin kendisinden ayrılacağını duyan kişilerin yaşadığı üzüntüyü hafifletmek amacı ile bağlama büyüsü medyumlar tarafından yapılmaktadır.
Bu büyü için hem büyüyü yaptırmak isteyen hem de büyünün yapılacağı kişinin isim bilgileri, doğum yılları ve anne adları medyuma verilir. Ortalama olarak 1 hafta içerisinde bağlama büyüsü hazırlanmaktadır. Daha sonra sevilen kişi ile herhangi bir iletişime girmeye gerek kalmadan büyü etkisini göstermektedir. Sevdiğiniz kişi sizin ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu nedenle büyü sonrasında kısa bir süre beklemek yeterlidir. Geri döndürme büyüsü de bağlama büyüsü ile hemen hemen aynı amaç ile yapılmaktadır. Bir süre beraberlik yaşana ve evli kalınan kişinin ayrılmak istemesi nedeni ile geri döndürme büyüsü yapılarak kişinin kararından vazgeçmesi sağlanır. Geri getirme büyüsü için de iki kişinin isimleri, doğum yılları ve anne bilgileri gerekmektedir. Bazı durumlarda kişinin resmi de gerekebilir. Medyum bu bilgileri aldıktan sonra geri döndürme büyüsünü yaparak çiftlerin kavuşmasını sağlar.

Canbar Aşk Büyüsü Ne Demektir?

Ruhsal bir enerji niteliğinde olan canbar aşk büyüsü, dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle her ayrıntının büyük bir hassasiyet ve özen ile yapılması sağlanır. Bu sayede kötü sonuçlar elde edilmesi önlenmiş olur. Karşılık görmeyen aşkların ya da terk edilmiş sevgililerin can simidi olarak görülen canbar aşk büyüsü, en etkili aşk büyülerinden biridir. Bir kâğıda âşık olması ya da geri dönmesi istenen kişinin resmi, büyü yaptıracak kişi tarafından çizilir. Resmin çok benzemesine gerek yoktur. Bu aşamadan sonra medyumlar gereken işlemleri yaparak 1 hafta içerisinde büyüyü hazırlar ve büyünün etkisi kısa sürede etkisini gösterir.

Büyü Bozma

Büyü nedeni ile cinlerin tesiri altına girmiş olan kişi ile ilgili olarak ilk yapılan işlem; onu tesiri altına alan cinin kimliği ile durumunun tespit edilmesidir. Daha sonra o cine kişiyi rahat bırakması için emir verilir. Büyünün etkisi ile kişinin düzeni bozulur ve hayatı alt üst olur. Bu nedenle büyü bozma işlemleri yapılmaktadır. Kişinin belirtileri ve durumuna göre büyü bozma yöntemi belirlenerek kişi bu durumdan kurtarılır. Etkili Büyü işlemleri için Medyum Hızır Hoca Sizlerin yanında.

Leave a reply:

Your email address will not be published.