İçeriğe geç

Geri Getirme Büyüsü

Toplum tarafından yanlış bilinen bir konu üzerine bir yazı hazırlamak istedim. Büyü dünyası içerisinde Geri Getirme Büyüsü adı altında bir uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama genel olarak kişilerin aklında yanlış bir işlem olarak algılanmaktadır. Bir kaç gelen mesaj ve sorulardan dolayı bu yargılamayı yapmaktayım. Halk arasında bu büyüyü, ölmüş bir kimseyi dünyaya geri getirmek için uygulandığını soranlar olmaktadır. Böyle bir şeyin mümkün olması imkansızdır. Hiçbir medyum ya da başka bir kişi size böyle bir işlem yapabileceğini söyleyemez.

Geri Getirme Büyüsü, son zamanlarda yeni neslin tercih etmesi ile ortaya çıkmış bir uygulamadır. Bu büyü ile sevgililer, nişanlılar hatta evli çiftler kendilerini terk eden sevdiklerini geri kendilerine dönmesi için yaptırdıkları bir uygulamadır. Yapılan büyü sadece bu amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Başka bir anlam yüklemeyi ben kesinlikle doğru karşılamıyorum. Bu işlem için birçok uygulama yöntemi olduğu, herkesin rahatlıkla yapabileceği konusunda bazı yazılar son zamanda İnternet ortamında yaygınlaşmıştır.

Medyumlar bu büyü için özel olarak tılsımlar, muskalar hazırlayarak geri döndürme işlemini başlatmaktadırlar. Geri döndürme işleminde büyüye maruz kalacak kişinin bir adet resmi, adı, soy adı gibi bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler verilmesi durumunda medyumlar gerekli çalışmaları başlatarak kısa süre içerisinde sonucun alınmasını sağlamaktadırlar.

Geri Getirme Büyüsünün tam anlamı ile başarıya ulaşma süresi 20 günü bulmaktadır. Bu günler içerisinde telaşa kapılmamalı, sabırlı bir şekilde beklenilmelidir. Giden eş ya da sevgili, kısa bir süre içerisinde yaşadığı duygusal karmaşalıktan kurtularak tekrardan size eski zamanlarda olduğu gibi bağlanacak ve siz istemediğiniz takdirde sizden ayrılmayacaktır. Kısa anlatmak gerekirse uygulanan işlemler bu şekildedir.

 

Tarih:Geri Getirme Büyüsü

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir