Görünmeyen Alemden Yardım Alın!

Medyum, Görünmeyen varlıklar insanlara tarih boyunca yardım etmiş ve hayatlarını daha da kolaylaştıran çözümlerde bulunmuşlardır. Efsanenin çok daha ötesinde kanıtlanmış olan olaylar ile bu varlıkların gerçekliği şüphe götürmez bir konudur. Görünmeyen alem ve insanların iletişim kurmasını sağlayan medyumlar, insanlara bir çok konuda yardım etmektedir. İstanbul medyum yardımları ile sizde hayatınıza yön verip görünmeyen alemden yardım alabilirsiniz.

Medyum tarafından hayatınıza yön vermek için yardım alabileceğiniz konular şunlardır:

Aşk büyüsü: Aşık olduğunuz insanın da size aşık olması ve mutlu bir birlikteliğe sahip olmanız için yapılan aşk büyüleri, görünmeyen varlıkların size yardım ettiği konulardan birisidir.
Etkili aşk büyüsü kısa sürede sevdiğiniz kişinin sizi fark etmesini sağlar ve sizle daha çok ilgilenir. Bu sayede aşk yolunda adım atar ve sağlam bir birlikteliğe başlarsınız.
Aşk büyüsü işinde uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza yapacağınız denemeler yanlış sonuçlara neden olur.

Görünmeyen Alemden Medyum ile Yardım Alın!

Bağlama büyüsü: Eşiniz sizden ve evinden uzaklaşarak kopmuşsa ve size artık eskisi gibi davranmıyorsa bunun çözümü bağlama büyüsü ile yapılır.
Görünmeyen varlıklara medyum ile ulaşarak eşinizin size ve ailesine dönmesini sağlayabilirsiniz.

Etkili bağlama büyüsü
 eşinizi içinde bulunduğu durumdan çıkararak gerçekleri görmesine yardımcı olacak ve evine bağlanmasını kısa sürede sağlayacaktır. Bu durum için geri döndürme büyüsü de yapılabilmektedir. Giden sevgili ve eşlerin durumuna göre uzman tarafından hangisinin daha etkili olacağına karar verilerek yapılır.

Evlilik büyüsü: Kısa sürede evlenip mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız bu çözüm tam size göredir. Eğer hayatınızda biri varsa onunla, kimse yoksa da size en iyi eş olacak kişi ile evlenmenizi sağlayacak olan evlilik büyüsü, görünmeyen alemden en çok istenilen yardımlardan birisidir.

Evlilik büyüsünün daha etkili olması için uygulamayı yapan medyum tarafından kişiye bir de tılsım verilir. Bu sayede kişi üzerinde taşıdığı bu tılsımla etrafını daha çok etkileme şansına sahip olur. Medyumlar tarafından bakılan ve hayat haritanız olarak isimlendirilen Yıldızname ile hayat arkadaşınızın kim olduğunu da öğrenebilirsiniz!

Büyü bozma: Kötü niyetli düşmanlar tarafından hayatınızın alt üst olması için yapılmış büyülerin bozulması işinde profesyonel medyumlar tarafından yapılmaktadır. Günümüzde bazı büyülerin bozulmadığına dair yanlış bir inanç bulunur. Ancak bozulmayacak hiç bir büyü bulunmamaktadır. Sadece işinde deneyimli birinin yardımına ihtiyacınız bulunuyor.
Büyü bozulduktan sonra bu uzman kişilerce yazılmış vefk sonradan yapılacak kötü büyülerin etkisinden sizi korumaya yardımcı olur.

 

Aşk Büyüleri
Aşk Büyüsü

Yıldızname Nedir

Zaman zaman fal ile karıştırılan ancak faldan farklı olan yıldızname uzman kişilerce bireylerin karakteristik özelliklerine dayanılarak yapılan yorumlamadır. Yıldızname bireyin doğum tarihinde, doğum saatinden ya da diğer karakteristik özelliklerinden yola çıkılarak bakılır. Yıldızname basitçe yapılacak bir iş olmayıp bu alanda uzman kişilerce yapılması gereken bir işlemdir. Osmanlı döneminde oldukça yaygın olan bu işlem araçsız olarak yapılabilmekte, hastalıklara şifa olarak yöntemler tarif edebilmektedir.

VEFK

Kelime anlamı denk gelme demek olan vefk dörtgen kağıt üzerine yazılan özel yazılarla yapılır. Değişik türleri olan vefkler su, hava ateş, toprak ve hava türünde olabilir. Sağdan sola ve yukarda aşağıya hangi şekilde okunursa okunsun aynı rakamı veren vefk özel bir sisteme sahiptir. Ebced hesabıyla yapılan vefkler büyü değildir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Çiftler çeşitli sebeplerle tartışmakta ve bu durum boşanma ve ayrılma aşamasına kadar gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda bağlama büyüsü yapılarak aile ortamının bozulması engellenebilir. Çiftleri birbirlerine bağlama için vefk yapılan bu seçenekte erkeği ya da kadını diğer çifte bağlamak mümkündür. Değişik türleri olan bağlama büyüsü sevenleri bağlama, çiftleri bağlama, dil bağlama büyüsü, sadakat büyüsü ve diğer türlerde bağlama büyüsü yapılabilir.

medyum
medyum

BÜYÜ BOZMA NASIL YAPILIR?

Art niyetli şekilde bazı kişiler kötü büyü yapabilirler. Bu durumda bireyler büyü bozmak için büyü bozma işlemi yapması gerekir. Büyü bozmak için çeşitli yöntemler vardır. İhlâs suresi 1002 defa okunarak üzerine tılsım içeren dua okunur. Büyü bozmak için Ya Rahman, Ya Rahim ve Ya Celil Allah’ın adları kullanılarak da büyü bozma yapılır. Bunun yanında temiz beyaz kâğıt ve siyah kurun kalem ile de büyü bozma yapılabilir.

AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü sevgililer, nişanlılar, çiftler ve küsen çiftleri birbirine bağlamak için yapılır. İlgi duyduğunuz kişiyi size bağlamayı sağlayan aşk büyüsü vefk yardımı ile hasretinizin son bulması sağlanır. Aşk büyüsünün de türleri vardır. Sevgili büyüsü,  kavuşma büyüleri, aşık etme büyüleri gibi seçeneklere sizin aradığınız seçeneğe göre vefk sağlanır.

EVLİLİK BÜYÜSÜ

Çiftlerin evlenmeye karşı tedirgin olduğunda onları evliliğe ısındırmak için yapılan ve evlenmeye ikna olmaları için evlilik büyüsü yapılmaktadır. Evliliğe yaklaşmayan erkek ya da evlilikten uzak duran bayan için yapılabilen evlilik büyüsü, mutlu ve huzurlu bir aile kurmak için yapılan büyüdür. Erkek bayana evlilik teklifi hazırlığında olabilir. Ancak ret cevabı almaktan çekindiği için evlilik büyüsü yaparak sevdiği bayandan daha kolay onay cevabı alabilir. Evlilik büyüsü ile mutlu yuvalar daha kolay şekilde kurulmaktadır.

MEDYUMLARIN ÖZELLİKLERİ

Doğuştan gelen özellikleri ile pisişik güçleri olan medyumlar ruhlar alemi ile iletişim kurabilen ve bu bilgileri dünyaya yansıtabilen kişilerdir. Falcı olarak bilinen medyumlar falcı değil özel güçlere sahip kişilerdir. Çok sayıda medyum olsa da herkes gerçek medyum değildir. Uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir alan olan medyumluk modern falcı olarak tabir edilmektedir.

Incoming search terms:

  • Görünmeyenleri bağlama

Leave a reply:

Your email address will not be published.