İçeriğe geç

Hz. Süleyman Tılsımları ve Aşk Büyüsü

Her evde bulunması gereken bir tılsım olan Hz. Süleyman Tılsımlarının tüm özelliklerini daha önce Hz. Süleyman Tılsımları yazımızda sizler ile paylaşmıştık. Evet özellikle belirttik her evde bulunması gerekmekte bununla beraber bilmenizde fayda var yapılan tılsım kişiye özel olmaktadır. Bunu kendi hanenize yaptırabildiğiniz gibi anne babasına eşinize de yaptırabilirsiniz. Tabi Burada Tılsımın Aşk Büyüsü konusundaki Etkisine özellikle değinmek istiyorum.

Tılsım Güçlü Olduğu Kadar Etkili Bir Silah

Neler yapabilirsiniz. Aşk Büyüsü notlarınında yer alacağı özel bir tılsımla Karı koca ilişkilerinizi çözebilirsiniz. Bununla beraber mevcut ilişkinize Aşk Büyüsü konusundan daha etkili olarak daha sağlam bir ilişki olmasını sağlayabilirsiniz. Yada kısmetiniz mi kapalı Bu tılsım ile Aşk Büyüsü Gibi kolaylıkla Aşk, İlişki, Evlilik gibi konularda önünüzü açabilir. Sorunların çözülmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Daha Önce Yazımızda Belirtmiştik

Yalnız iyilik için, yalnız Dünya’nın daimiliği için yalnız barış için Süleyman mührü kullanılabilir. Süleyman’ın mührü sadece yetkili kişilere, yani Allah’ın izin verdiği, çeşitli ilim ve doğaüstü yeteneklerle yaratılan ve iyiliği gözeten ilim sahiplerine takdim edilmektedir. Peygamberlerin yaptığı; İnsanı ve Dünya’yı korumaktı. Bu amacı gözeten akıl sahipleri, Süleyman ilimlerini kullanabilir. Yani demek oluyorki bu kişiye göre yapılan tılsım ile kişiye Hz. Süleyman ilimleri de Yüklenmektedir.

Ne Demek oluyor bu ?

Osmanlı döneminde bugun Topkapı sarayında sergilenen Vefkli gömlekler tılsımlı kaftanları gördünüz mü? Kaybetmek asla olmadan kazanılan savaşlar, Verilen Doğru kararlar, Dillere destan halen günümüze gelen aşk hikayeleri…. Tılsımlar ile ilgili olabilir mi ? Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Kısmet Açma, Nasip Kapalılığı Gibi bir Sürü konuda sizlere yardımcı olacak sihirli bir Dokunuş geliyor.

Süleyman Mührü Tılsımı
Davut Yıldızı Tılsımı

Etkileri Nelerdir?

Yaptıracağınız bu tılsımla beraber Başta Aşk Büyüsü olmak üzere Bağlama Büyüsü, papaz büyüsü, Büyü Çözümü, Nasip Açımı, Kısmet Açma, Koruma Muskası, Büyü Bozma, Canbar Aşk Büyüsü, İş Bulamama, Rızık Sorunları, Sevdiği kişiye ulaşamama, Geri Döndürme Büyüsü gibi bir Sorunu işleme Gerek kalmadan bir çok sorunu çözmüş olacaksınız. Bu Konuda Detaylı Bilgi Almak için Medyum Hızır Hocayı Aramanız yeterli olacaktır.

Incoming search terms:

  • papaz buyusu yazisi
Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir