Büyü ve İlişkiler İçin Yaptırılan Etkili Büyüler

Büyü yaptırmak kötü emeller için kullanıldığında çok ciddi sonuçlara yol açabilmektedir. Fakat bu durum ilişki büyüleri için geçerli değildir. Diğer büyü çeşitlerine oranla daha masum olan bu büyülerde amaç karşı cinsin büyü yapan kişiye bağlanmasıdır. İnsanların birçoğu ilişkilerinde problem yaşamaktadır. Birçoğu da karşı tarafa açılamamakta ve aşkını platonik olarak yaşamaktadır. Tüm bu durumlarda devreye ilişkiler için yapılan büyüler girmektedir. Genellikle medyum denen kişiler vasıtasıyla yapılan bu büyüler bazen hemen bazense belirli bir süre sonra etki etmektedir. Büyüye inanmayan ve inançsız bir şekilde medyuma başvuran kişilerin yaptırdıkları büyülerin başarılı olması beklenmemelidir. Bu konuda ilgili olanların yaptırdığı büyüler çok daha etkili olacaktır.

Büyü yaptırmak gerçekten etkili midir?

Büyü yaptırmanın etkili olup olmadığı hala tartışılan konulardandır. Birçok kişi büyüye ve fala inanmaktadır. Bu noktada inanç son derece önemlidir. Büyüler doğru yapıldığında son derece etkili ve başarılı olacaktır. Fakat piyasada medyum adı altında iş yapan çok sayıda sahtekar bulunmaktadır. Bu tarz insanların yaptığı büyülerin etkili olması beklenmemelidir. Bu sebeple mutlaka iyice araştırma yapılmalı ve gidilecek medyum özenle seçilmelidir. Medyum işinin ehli ise yapılan büyülerin tutmaması için hiçbir sebep yoktur.

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü genellikle birbirine karıştırılan iki büyüdür. İkisinin de benzerlik göstermesinin başlıca sebebi aynı amaca hizmet etmeleridir. Bu tarz etkili büyülerin yapımının biraz daha uzun sürdüğü bilinmektedir. Kişi medyumun dediklerine uyarsa ve söylenenleri uygularsa etkili aşk büyüsü yapımı tamamlanmış olacaktır. Bağlama büyüsü tarzı büyülerin etkili olması kişinin büyüye olan inancına ve söylenenleri yerine getirmesine bağlıdır. Böylece büyü başarılı olacak ve uzun sürecek başarılı bir ilişkiye adım atılacaktır.

aşk Büyüsü Nasıl yapılır
Büyü

Ayrılıklar için yapılan geri döndürme büyüsü

Her büyü aşk için yapılmamaktadır. Bazı büyüler zaten var olan bir aşkın tazelenmesi için yapılacaktır. Bunlardan ilki ger döndürme büyüsüdür. Günümüz koşulları ilişkilerde problem yaşanmasını kolaylaştırmaktadır. En ufak bir şeyden kavga eden çiftler gereksiz yere ayrılmakta ve ilerleyebilecek bir ilişkinin sonu gelmektedir. Bu noktada devreye giren geri döndürme büyüsü ilişkileri güçlendirecek ve problemleri ortadan kaldırarak yeniden barışma imkanı yaratacaktır.

2 comments On Büyü ve İlişkiler İçin Yaptırılan Etkili Büyüler

  • Ben kolay kolay inanmazdım böyle birşeye ama denemek zorunda kaldım ve şaşırdım. Tabi haram birşey istemedim. Hocam zaten bana haram işler olmayacağı konusunda detaylıca açıklamasını yaptı

  • ben 42 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle Hızır hocayı aramıştım bana bir bakım yaptı ve üzerimde kısmetimin kapatılması için bir büyü olduğunu söyledi bunu yapanı da tarif etti ve tahmin ettiğim kişi çıktı zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu eve muskalar bırakarak kısmetimi bu bağlamış ve 42 yaşıma kadar evlenemememin sebebini de tesadüfen bu şekilde Hızır Hocamdan öğrenmiş oldum büyünün bozulması için çalışma yaptık yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum Allah kendisinden bin kere razı olsun

Leave a reply:

Your email address will not be published.