İstanbul Medyumları Hakkında

Gün geçmesin yeni bir web sitesi açılmasın ve ülkemizin en kalabalık kenti olan istanbulda yeni bir medyum daha çıkmasın. Aslına bakarsanız bu medyumlar ve medyum denilen kişilere ait birçok site, sayfa, facebook medyumu var. İstanbul Medyumları peki bunların ne kadarı gerçek medyum. Her sitesi olan gerçek medyummudur? Sürekli olacak bu konular hakkında yakınan kardeşlerimiz için bu konuda size yardımcı olmak istiyorum.

İSTANBULDA MEDYUM ARIYORUM

Bir kardeşim beni aradı “daha önce kaç tane hocayı aradım” dedi.Tahmin ettim açıkçası internette aradığı bir kaç şarlatan ile karşılaşmış amacı sadece para olan bu kişilerden iki kişiye denk gelmiş değerli bir kardeşim. Ailesi ile sorunları vardı. Kocası başka bir kadın tarafından büyü yapılmış bir bayan arkadaşımdı bu değerli kardeşim. Ne yapacağım hocam dedi. Alınması gereken malzemeleri çıkarttım önce sonrasında malzemelerin tutarı olan ücreti söyledim. Büyü bozma için yazacağım tılsımlarda kullanacağım safran misk gibi malzemeleri, gece kocasının geri dönmesi için yapacağım zikirler esnasında yakacağım tütsülerin adet ve gramlarının ücretini söyledim. “Hocam parasını ben vereyim siz alın” dedi. Bunu bilerek anlattım evet ücret alınacaktır muhakkak ama bunlar alınan malzeme ücreti olacaktır. İstanbul Medyumları nın bazıları dolandırı olmakla beraber sadecec kandırma amacı güdülmektedir.

İstanbul Medyumları
İstanbul Medyumları

KOCAM BAŞKA KADINA GİTTİ

Evet şimdi onu soracaksınuz biliyorum. Kocası Allah’ın izni ile 21 Günde evine döndü ve şimdilerde kardeşim üçüncü çocuğuna hamile. Bizler eğer gerçekten yardımcı olacaksak haram işlemler yapmıyoruz. Karı koca arasını düzeltmek yuvanın yıkılmasını önlemek gibi işlemler için her zaman arayabilirirsiniz. Ama beni arayıp Hocam bir adam var ama evli karısından boşansın bana gelsin demek için sakın aramayın. Hele bazıları eşcinsel ilişkiler için arıyor bunların işlemlerini asla yapmamakytayım. İstanbul Medyumları konusunda şüpheniz varsa kesinlikle seçeceğiniz en iyi İstanbul Medyumları Hızır Hocadır.

AŞK VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Aşk ve Bağlama büyülerinde durumlar farklıdır bu konularda işlem yapmadan önce kişilerin bakımları yapılarak işlem yapmak iki taraf içinde sağlıklı olacaktır. Siz çok istediğiniz için Aşk Büyüsü yaptığımda belki sizi cok sevse bile sorunlar yaşayacaksınız. Yada Etkili bir Bağlama Büyüsü yaptığımda bir yıl sonra büyü Bozma işlemi isteyeceksiniz. Bu yüzden beni arayınız bakım yaptırmak ücretsiz olduğu için çekinmeyin. Aradığınızda Bakım yapıldığında belki hiç bilmediğiniz bir sorun ortaya çıkacak.

İSTANBUL MEDYUM HOCA

Bizim Ruhani alemlerde zaman mekan sorunu olmadığı için siz beni aradığınızda İstanbul’da olmasam bile sizlere telefondan bakım yapabilir uzaktan olsa bile rahatlık ile sizlerin sorunlarına çözüm bulabilirim. İstanbul ‘un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde hizmet vermekteyim.

İstanbul Medyumları Hakkında | Medyum Hızır Hoca

Incoming search terms:

  • medyum hoca kucukcekmece
  • istanbulda ofisbulunan medyum

Leave a reply:

Your email address will not be published.