Astroloji Haritasında Nasıl Bulunur Medyum Bulabilir mi?

Juno Astroloji Haritasında Nasıl Bulunur

 

Astroloji Haritasında Juno 

Temel anlamda astrolojideki doğum haritasında hayatınızda olacak duygusal bağı kuracağınız partner hakkındaki bilgiye doğum haritasındaki Juno denmektedir. Medyum ve Medyumların  Astrolojide temel olarak evlilik kelimesi geçmemektedir.  medyumlar ciddi anlamda gökyüzü Astroloji bilgisi olan kişilerdir. Yapacakları işlemlerde Ciddi anlamda Zaman plan güneş ve Ay takvimi hesaplarını bilmeleri gerekmekdtedir.Ancak bu durum uzun bir süre iyi şekilde iletişim sağlayacağınız kişi ile evlilik yoluna gidilmesi diye yorumlanmaktadır. Hatta evlilik sonrasındaki yaşantınız hakkında da bilgi verile bilinmektedir.

Juno horoskobunun verebileceği bilgiler

medyumlar
medyum

Eğer yaşanabilirse sevgili ve eşiniz hakkında yapısal ve karakter olarak özellikleri hakkında bilgi verir. Evlilik zamanında size karşı olacak davranışları, nasıl bir evlilik yaşayacağınız gibi bilgileri sağlarken Juno’da gezegenlerin durumları ve konumları ile bilgi sağlanmaktadır. Juno incelenirken özellikle Venüs’ün etki ve hareketleri incelenmelidir. Çünkü Venüs, ilişkiler, sevgiye bakış açısı ve ilişki durumları hakkında bilgi verdiğinde ikisinin beraber incelenmesi daha etkili olacaktır.

Astrolojide incelenirken Juno için daha çok 5. – 7. – 9. evlerin etkisinin yoğun şekilde görüldüğü ancak bazı durumlarda 1. ve 3. evlerdeki özelliklerin belirgin olduğu bilinmektedir.

Juno’ya göre burçların özellikleri

Koç, öfkeli, agresif, sert, gergin, baskın  ve dominant karakterli ve eğlenceli bir eş oldukları bilinmektedir.

Boğa, fiziksel olarak oldukça çekici, yaşamda enerjisi yüksek, maddi konularda gücü elinde bulundurabilecek kişiler olup evlilikte parasal sorun yaşanmayacağı, çekici ve gösterişli bir kişilik olacaktır.

İkizler, konuşkan, ilgili, entelektüel bir kişidir. Bu kişilerle evlenmek için hareketi ve konuşkan olmanız gerekecektir. Evlilikleri ilk seferde olmasa da ikinci seferde daha iyi olacağı belirtilmektedir.

Yengeç, hassas, ilgi bekleyen ve duygusal bir karakterdir. Sağlık açısından biraz zayıf olup, evcimen bir kişi olduğundan her an neşesini yerine getiren ve ilgilenen bir kişiyle evlenmesi gerekmektedir.

Aslan, neşeli, gösterişi seven ve yaratıcı bir kişiliktir. Her an ilgi kendi üzerinde olsun isteyen, baskın olmaya çalışan, lüksü seven, gece hayatından hoşlanan bir kişi olup daha çok flört yaşayacağınız bir eşiniz ya da partneriniz olacaktır.

Başak, sağlık konusunda titiz, verimli, çalışkan, çalışma hayatına ve işine düşkün olan kariyer düşünen bir eşiniz olacaktır.

Terazi, hayattan zevk alan, çekici, sanatsal, sosyal durumlara karşı tepki koyan bir kişiliktir.
Akrep, gizemli, çekici, vücudunu ve cazibesini belli eden ve etmeyi seven, cinsel duyguları güçlü kişilerdir.

Yay, konuşmayı seven ama dinlemeyi sevmeyen, seyahat etmeyi seven, duygusal bir eş olmaktadır.

Oğlak, organize etme yönü kuvvetli, içine kapanık, güven sağlayan ve yardım sever bir kişidir.

Kova, zekaya ve akla düşkün, sosyal yönü düşük, yalnız takılmayı seven kişilerdir ancak evlilik konusunda tereddütleri olmaktadır.

Balık, hayal gücü yüksek, duygusal, platonik aşka düşkün, sevgisini fazlasıyla veren kişilerdir. Medyumlar Astroloji bilgisi olmadan aşk büyüsü, Bağlama büyüsü, papaz Büyüsü, Geri döndürme Büyüsü Gibi işlemler yapamazlar

Incoming search terms:

  • juno astroloji

Leave a reply:

Your email address will not be published.