İçeriğe geç

Medyum Arıyorum ama Güvenmiyorum

Medyum konusunda En Büyük sorun bu olsa gerek. Doğru bir Medyum bulmak ona güvenmek ve onlara işlem yaptırmak herkesin en büyük sorunu sanırım. Peki Medyum nedir Büyü nedir? nasıl güvenebilirim  neler yaparlar? Etkili bir büyüde ne olması gerekiyor. Beni arayan herkesin en büyük sorunu “Hocam haklısınız ama ben sizden önce bir medyum Hocaya Gittim ama paramı aldı kandırdı“. Hep en büyük sorun bu olmuştur internette dolaşan sahtekar hocalar Yüzünden. Medyumlar demek günümüzde internet yüzünden sahtekar demek medyumlar demek günümüzde ne yazık ki dolandırıcı demek.

GÜVENİLİR MEDYUM HOCA

Bizi araştırınca ne demek istediklerimizi daha detaylı anlayacaklardır. Ne yazık ki kötü niyetli medyum arkadaşlar demeyeceğim kendini medyumlar gibi gösterip çare arayan insanları kandıran kişiler sahte medyumlar yorumları sitesi açarak iyi medyumları kötülemektedir. Bu Gibi sitelere itibar etmek yerine işin ehli olan ve size referansları sağlam olan kişilere danışarak bir medyum hoca ya ulaşınız.

medyum
Medyum

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ VE MEDYUMLAR

En çok yapılan büyü çeşitlerinden olan aşk Büyüsü olmazsa olmazdır sizler için. Sevgilisinden ayrılan eşinden ayrılan herkes bu büyüye başvurmaktadır. Tabi olmazsa olmaz bir platonik aşk yaşıyorsanız bunun içinde yıldızlarınıza bakarak bu işlem yapılır ve Etkili bir aşk büyüsü yapılabilir. Büyünün yapılmasında Rüyalar ve Tılsımlar kullanılır. Mesela Sevdiğiniz kişinin rüyalarına sizi göstermek gibi işlemler ile etkili bir aşk büyüsü bağlama büyüsü sağlanabilir.

DİĞER BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

En çok tercih edilen Büyü çeşidinin ikincisi ise Bağlama Büyüsüdür. Bağlama Büyüsü ile Evli kişilerin kocaları karıları ile olan sorunlarında nişanlı ve nişan bozmak isteyen kişiler arasındaki sorunları düzenlemede kullannılmaktadır. Medyum Hoca Geri Döndürme Büyüsüde bağlama Büyüsü gibi Giden sevgili ve eşleri geri döndürmede kullanılan etkili büyü çeşitlerindedir.

BÜYÜ BOZMA OLMADAN OLMAZ

Büyülerde yapılırken günah kıstası her zaman bizimde dikkat ettiğimiz bir olgudur. peki günahsa neden yapılır? Haram işler için mesela yuva yıkarak evli bir erkeği baştan çıkartmak isteyen bir kadının işlemini asla yapmıyoruz. Yasa Eşcinsel birliktelik için yapılan aşk büyüleri gibi…Eğer Gerçek bir Medyum Hoca ile karşılaştı iseniz Asla haram işler yapmaz. Medyumlar adı ismi sonradan türemistir. Eski adı ile Hocadır.

Tabi bunun dışında siz sevgiliniz ve eşiniz arasında bir sorun var ve bağlama büyüsü aşk büyüsü istediğiniz. Medyumlar olarak biz işlem yaptımızda önce sizin üzerinizde bir Büyü var mı ona bakıyoruz. Eğer büyü varsa hoca olarak size Büyü bozma işlemi yapıyoruz. Sonrasında Sizin ve Sevdğiniz kişi arasında yıldız uyumuna bakıyoruz.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir