Medyum Hızır Hoca

İnternette bulabileceğiniz en iyi hocanın sitesine sefalar getirdiniz. Ne mutlu size ki, Bilen Medyum Hızır Hoca var ve siz ulaşabiliyorsunuz.Her şeyden önce, her şeyin hayırla başlaması için Besmele ile sitemin ilk sayfasına başlıyorum. بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ

HIZIRHOCA ®patentli bir markadır. Yalnız bana aittir ve başkaları tarafınca kullanılamaz. Kullanmaya çalışanlar hakkında, hem cezai hemde maddi içsel tazminat davaları açılıp haklarında yasal işlem yapılacaktır. Ve tarafımdan tinsel cezalarada razı gelmeleri gerekir. Ne idüğü belirsiz kişilerden uzak durun. İnternet aleminde hem ilim olarak hem isim olarak, marka olan ismim resmi olarak ta tescillenmiştir.

Arayın, Hızır Hoca sizin de dertlerinize derman bulsun. İletişim kesinlikle sadece telefon iledir. Öğleden sonra gece saat 23:00 a kadar 0 534 731 12 80 numaralı telefondan arayabilirsiniz. 0 534 731 12 80 Whatsapp dan yazabilirsiniz.

UZMAN MEDYUM HOCA ARIYORUM DİYORSAN

Kahin ve Medyumlar başlıklı katgoriyi tıklayıp okumadan ne olursa olsun aslabir medyumu hocayı aramayın. Bilmeniz gereken pek bilgiyi bulacaksınız.İnternetteki bazı medyumum yada hocayım diyenlerin, sizlere büyü vefk yada tılsım diye yolladıkları şeylerin hiçbir işe yaramayacağını buraya tıklayarak okuyup gözlerinizle görünüz.Şu ana kardar medyumlara yapmış oldurdığınız vefkler yanlış. Buraya tıklayarak okuyun ve gerçekleri görün.

ETKİLİ BİR medyum HOCA

Sevgili ziyaretçilerim, Bu sitede, tamamen Allah c.c. Rızası gözetilerek, her konuda yanlış-gerçek dışı bilgilerden kesinlikle kaçınılarak tamamen doğrular yazılmıştır. Baştan sona her sayfasını okuyunuz. Ne demek istediğimi o vakit daha iyi anlayacaksınız. Birçok mevzuda benim verdiğim, kimsenin veremediği ayrıntılı bilgiler, bildiklerimin yanında bir hiç kalır. Saslım ona, yılların havas ilmi üstadıyım, vefk ustasıyım, tılsım yapıyorum, medyumum hocayım diyenler versinlerde göreyim. Ve yakında çok daha geniş ve detaylı ve şaşıracağınız kadar geniş bilgiler vereceğim ki, farkımı çok daha iyi anlayınız.

Vefk tılsım büyü yapıyoruz diyen bilici yada hocalar niçin hep yapıyoruz deyipte yaptıklarını sergileyemiyorlar, hiç düşündünüzmü? Yalnız yapıyoruz ediyoruz diyorlar, birkaç kitaptan sayfa taratıp, yada benim el yazım olupta zamanında forum sitelerinde yayımladığım çeşitli vefkleri tılsımları sitelerine koyuyorlar. Ben ise sitemin çoğu sayfasına birbirinden tesirli ve değerli bir çok bağlama, aşık etme, büyü bozma gideni getirme cin çarpması mevzularında pek çok vefk tılsım ve benzeri örneklerin onlarcasını yazıp yayımlıyorum. Madem yapıyorsanız niçin sergileyemiyorsunuz maharetlerinizi, bakın ben sergiliyorum.

GERÇEK BİR UZMAN HOCA ARIYORSAN

Ek olarak, birçok büyülü ve cinli hastanın üzerindeki cinleri veya büyüleri daha telefonla konuşurken bile toparlayıp o an sorunlarını çözmeye başlayabiliyorum. Madem ilmi ledün sahibisiniz, havas ilmi sahibisiniz, onlarca yıldır bu işi yapıyorsunuz da neden benim meydana getirdiğim bu anında büyüyü bozma ve cinleri alma işini yapamıyorsanız? Eğer dediğiniz ilimlere haiz olsaydınız yapardınız. Demekki söyledikleriniz de doğruluk payı yok.

ne olursa olsun fal tarot yada gelecekten haber isteme ya da karı koca arasını açma, bir yuvanın yıkılması yada evli kişilerin size bağlanması şeklinde mevzularda aramayınız. Özellikle evlenip boşanmış olan kişilerde barışmak için aramasınlar. Parayla beni satın alamazsınız. Trilyonlarınız olsa yetmez. İletişim bölümünde saymış olduğum hiçbir mevzuda mutlaka beni aramayın” Hani günah olan aslabir işlem yapmazlar ya bazı medyumlar, yada sözde alim evliya geçinirler ya. Bu yazdığımı yazsınlar da görelim gerçekten dinleri imanları neymiş.

Bu görmüş olduğunüz birden fazla unsur kullanılarak güçlendirilmiş bir halde getirme ve aşık etme işine yarayan tılsımlardır. Aşk tılsımları içinde gene bu şekil verdiğim örneklerdendir. Aşık etme büyüsü gibi çeşitli isimlerle anılan bu çeşit formüller oldukça etkili ve yaygındır. Aşk büyüleri benzer biçimde isimlendirilen konularda olan bu biçim biçimüller aslına bakarsak büyü değildir. Nas indinde genel manada bu şekilde anıldığı için bu tür isimler kullanılmıştır. Bakır büyüsü şeklinde bir şey denilince aklınıza bunun şeklinde bir şeklin gelmesi kafidir. Çünkü safran benzer biçimde herhangi bir mürekkep yada kalem ile değil, bastırarak iz çıkarma sureti ile hazırlanır, ve tarifte nasıl verilirse öyle kullanılır. Aşk Büyüsü olarak adlandırılan özel çalışmam görsel olarakta kendini göstermektedir.

medyum medyum Medyum Hızır Hoca medyum hizir Hoca 300x178
medyum

Bağlama için kullanılan bir çok ayet tılsım ve duadan oluşan bir taşıma işlemi. Bağlama Büyüsü denilen bu görmüş olduğunüz nushada birçok ayrı formül kullanılmıştır. Bu vefk sevgi çekmek içindir. Halkın genel sevgisini çekmek içinde kullanılabilir. Sevgi büyüsü desem de en alttaki açıklamalardan da anlayacağınız şeklinde gerçekte sevgi vefki.

Cin musallatı cin çarpması tedavisi korunmak için kullanılır. Bu şeklinde illetlere maruz kalan yada büyülü olan pek çok hasta, bu muskayı gördüğü anda dahi muskanın bir ekip etkileri hastaya yansımaktadır. Bu muskanın tesirini anlatamak için bu dediklerim bile yeterlidir. Böyle tesirlisi nadir bulunur. Bununla beraber korumadır.

En çok istenen çalışmalardan kabul edilen Aşk Büyüsü olarak tanımladığımız işlemlerden yalnız bir tanesidir. Yapım kaidesi iyi bilinmelidir ki netice alınabilsin.

Büyü medyum Medyum Hızır Hoca medyum B  y   300x150
Medyum

Yine aynı konudaki başka bir çalışma olan tılsımlardan bahsedeyim. Etkili aşk büyüsü derseniz aklıma gelenlerden birisi de bu çeşit olanlardır. Tılsım çalışmaları da oldukça tesirlidir. Aşk tılsımı memnun edici sonuçlar verir.

Muhabbeti çekmek ve getirmek için muhabbet tılsımı fazlaca güçlü bir vasıtadır. Muhabbet büyüsü diyeceğiniz bu çalışmanın verildiği kaynaklarda hatalar vardır. İlmi olan çözer ve düzeltir ve öyle kullanıp faydalanır.

Kısmet açma vefki yine kendi kaynağında hatalı olarak verilmiştir. Bundan dolayı kiminle çalışacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Kısmet açma isterken yapılan yanlışlıklar daha da kapatabilirsiniz. Bunun bir özelliği de şirinlik vefki olması özelliğidir. Anlamı şudur. İnsanların gözüne güzel göstererek kısmeti çoğaltır.

Gene benzer bir konu ile şirinlik muskası sergileyeyim. Bu görülen muskada insanoğluın gaslıne şirin güzel hoş görünmek için, halkın kalplerini vede muhabbetini size çekmek için vede lafınızın diğerlerinin sözünün yanında üstün ve geçerli olması için tazim edilmiştir.Lüzumlu olan ayet vefk tılsım ve esmalardan oluşmuştur.

Sitelerim aslabir yerden kopyalama değil tamamen kendime ilişkin bilgiler ve tecrübelerdir. Sitemdeki bilgileri kaynak göstermeden başka sitelerde yayınlayanlara vede medyumluk türü sitelerde yayınlayanlara hakkım helal değildir diyoruz. Referanslarımı bile çalıyorlar, sonra bilimsel ledün ilmi havas sahibiyiz diyorlar. İlmi hırsızlık sahibiyiz demiyorlar.

Sitemizde kullanılan papaz kaşık kilit domuz ayırma soğutma mezar aşk büyüsü, eve ip düğüm sevgiliyi kendine dil bağlama büyüsü gibi kullanılan tabirler tamamen halk içinde kullanılan isimlerdir.

Gerçekte büyüye giren hiçbir çalışma yapmamaktayım.

Incoming search terms:

  • cin musallatı el almak hoca
  • medyum zafiran hoca

Leave a reply:

Your email address will not be published.