İçeriğe geç

Medyum Hızır Hoca

İnternette bulabileceğiniz en iyi hocanın sitesine sefalar getirdiniz. Ne mutlu size ki, Bilen Medyum Hızır Hoca var ve siz ulaşabiliyorsunuz.Her şeyden önce, her şeyin hayırla başlaması için Besmele ile sitemin ilk sayfasına başlıyorum. بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحيمِ

1976 Erzurum doğumluyum. 3 yıl boyunca akla hayale gelmeyecek büyülere maruz kalmıştım ki 300 üzerindedir. Bu büyülerden kurtarmak için kapı kapı hoca hoca gezmiş birisiyim. 10 yıl önce büyük meleklerden birini görerek ki tüm gökyüzünü kaplıyordu gelirken ve boyum sadece ayak parmaklarını görmeye yetiyordu dünya semasının uzunluğu sadece göğsüne kadardı ve böylece başlamıştır hocalık hayatım rabbim herkese nasip etsin.

Görüntümün açılmasıyla birlikte batını alemde bulunan rabbimin izin verdiği varlıkları gördüm duydum konuştum ilk zamanlar dünyayı tamamen terk etmiştim çünkü zahiri alemi batını alemi daha gerçek ayrımı çok zordu çiçeklerin böceklerin rabbimi zikrini duymak göklerin yarılıp meleklerin dünyaya inişini görmek ölen bir kişinin ruhunun gökyüzüne melekler tarafından çıkarılışını görmek hadımlerle hüddamlarla konuşmak meleklerle evliyalarla murşidi kamillerle zikir halkasında yer almak ve onu yaşamak dünyanın çok boş olduğunu göstermişti bana.

Yaşanılan hiçbir şey boşuna değildi. Onca büyüye maruz kalmam üstelik her çeşidiyle bana bugünlerde yardımcı olacaktı. Bir büyüğüm el vermesiyle üzerime alem yüklemesiyle daha da güçlenmeye başladım, bana yapılan büyüler dahi beni güçlendirmeye devam etti. Şu anda emrimde Rahmani şeytani ve hıristiyan alemleri bulunmaktadır. Rabbimin izniyle insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.

 

Sevgili ziyaretçilerim, Bu sitede, tamamen Allah c.c. Rızası gözetilerek, her konuda yanlış-gerçek dışı bilgilerden kesinlikle kaçınılarak tamamen doğrular yazılmıştır. Baştan sona her sayfasını okuyunuz. Ne demek istediğimi o vakit daha iyi anlayacaksınız. Birçok mevzuda benim verdiğim, kimsenin veremediği ayrıntılı bilgiler, bildiklerimin yanında bir hiç kalır. Saslım ona, yılların havas ilmi üstadıyım, vefk ustasıyım, tılsım yapıyorum, medyumum hocayım diyenler versinlerde göreyim. Ve yakında çok daha geniş ve detaylı ve şaşıracağınız kadar geniş bilgiler vereceğim ki, farkımı çok daha iyi anlayınız.

Vefk tılsım büyü yapıyoruz diyen bilici yada hocalar niçin hep yapıyoruz deyipte yaptıklarını sergileyemiyorlar, hiç düşündünüzmü? Yalnız yapıyoruz ediyoruz diyorlar, birkaç kitaptan sayfa taratıp, yada benim el yazım olupta zamanında forum sitelerinde yayımladığım çeşitli vefkleri tılsımları sitelerine koyuyorlar. Ben ise sitemin çoğu sayfasına birbirinden tesirli ve değerli bir çok bağlama, aşık etme, büyü bozma gideni getirme cin çarpması mevzularında pek çok vefk tılsım ve benzeri örneklerin onlarcasını yazıp yayımlıyorum. Madem yapıyorsanız niçin sergileyemiyorsunuz maharetlerinizi, bakın ben sergiliyorum.

Ek olarak, birçok büyülü ve cinli hastanın üzerindeki cinleri veya büyüleri daha telefonla konuşurken bile toparlayıp o an sorunlarını çözmeye başlayabiliyorum. Madem ilmi ledün sahibisiniz, havas ilmi sahibisiniz, onlarca yıldır bu işi yapıyorsunuz da neden benim meydana getirdiğim bu anında büyüyü bozma ve cinleri alma işini yapamıyorsanız? Eğer dediğiniz ilimlere haiz olsaydınız yapardınız. Demekki söyledikleriniz de doğruluk payı yok.

 

medyum
medyum

Bağlama için kullanılan bir çok ayet tılsım ve duadan oluşan bir taşıma işlemi. Bağlama büyüsü denilen bu görmüş olduğunüz nushada birçok ayrı formül kullanılmıştır. Bu vefk sevgi çekmek içindir. Halkın genel sevgisini çekmek içinde kullanılabilir. Sevgi büyüsü desem de en alttaki açıklamalardan da anlayacağınız şeklinde gerçekte sevgi vefki.

Cin musallatı cin çarpması tedavisi korunmak için kullanılır. Bu şeklinde illetlere maruz kalan yada büyülü olan pek çok hasta, bu muskayı gördüğü anda dahi muskanın bir ekip etkileri hastaya yansımaktadır. Bu muskanın tesirini anlatamak için bu dediklerim bile yeterlidir. Böyle tesirlisi nadir bulunur. Bununla beraber korumadır.

En çok istenen çalışmalardan kabul edilen aşk büyüsü olarak tanımladığımız işlemlerden yalnız bir tanesidir. Yapım kaidesi iyi bilinmelidir ki netice alınabilsin.

Büyü
Medyum

 

Sitemizde kullanılan papaz kaşık kilit domuz ayırma soğutma mezar aşk büyüsü, eve ip düğüm sevgiliyi kendine dil bağlama büyüsü gibi kullanılan tabirler tamamen halk içinde kullanılan isimlerdir.

Incoming search terms:

  • adıyamandaki cindarlar
  • büyü bozdurma medyum numaraları
Tarih:Aşık Etme BüyüsüAşk BüyüsüBağlama BüyüsüEvlilik BüyüsüGenel

2 Yorum

  1. hüseyin hüseyin

    Selamunaleykum hocam ben erzurumdan huseyin hocam sizden bi isteyim var bi kiz var evlenmek istiyoruz birturlu evlenemiyoz bu is cok uzadi biz diyoruzki biran önce olsun bitsin huzursuz olmaya basladim babasi ne evet diyor ne hayir diyor kizda benimle ayni fikirde huzursuz oluyo diyoki bu is fazla uzamasin biran önce olsun bitsin sizden ricam bu ise bi cözüm bulun bu düyün bian önce olsun bitsin saygilar hocam

  2. hüseyin hüseyin

    Selamunaleyküm hocam ben erzurumdan yaziyom hocam kusura bakmayin hocam siden bi ricam var biz bi kizla evlenmeye karar vedik am ailelerimiz bu ise biraz soyuk davraniyor benle kiz bu isten huzursuz olmaya basladik biz diyoruzki bu düyünü biran yapalim aradan ciksin sizden ricamiz bu ise bian bi cözüm bulun saygilar hocam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir