Medyum Nedir ve Bir Medyum Neler Yapar?

Medyum sahip olduğu bazı özellikler sayesinde, neler yaşandığı ve kişinin hayatına dair tahminleri yapma yeteneğine sahiptirler. Diğer bir ifade ile kalp gözü açık olan kişilere medyum denir. Sanıldığı gibi medyumlar, sahip oldukları bu özelliklerini kötülük yapmak amacıyla kullanmazlar. Medyumlar gelecekten haber vermeyip yalnızca diğer dünyalar ile bağlantı kurma yetenekleri sayesinde kişilere yardımcı olurlar. Medyum özellikleri medyum yetenekleri ve medyum ilmi insanlığın ilk yıllarından başlamıştır. Çoğu dinde Farklı isim ile anılan medyum ülkemizde genelde hoca şeklinde anılmaktadır.

Medyumlar Neler Yapabilir?

Büyü yapma ve bununla birlikte yapılmış olan bir büyüyü bozma yeteneği de olan medyumlar geri döndürme büyüsü olmak üzere çeşitli büyüleri yapabilme imkanına sahiptirler. Ancak medyumlar sahip oldukları büyü yapma yeteneklerini kesinlikle insanların kötülüğü için kullanmazlar. Yalnızca iyi amaçla yapılan büyüler hem insanlara hem de dünyaya zarar vermez. Medyumların Türk kültüründe önemli bir yeri vardır. Medyumluk ve büyü ifadesi kimi insanlarda korkutucu bir etki yaratabilmektedir.

Bununla birlikte büyü etkisi altına girmekten tedirginlik duyan insanlar da, genellikle çareyi bir medyuma gitmekte bulurlar. Medyumluk yapan kişiler etkili aşk büyüsü ve benzer nitelikte büyüler yapabildikleri gibi aynı zamanda bir büyünün etkisinde olan insanları da bu durumdan kolaylıkla kurtarabilmektedirler. Aşk acısı çekenler için aşk büyüsü yaparak kişilere, sevdikleri insanlarla birlikte mutlu olma fırsatı sunarlar. Ayrıca evlilik hayatları kötü giden ve çareyi medyuma gitmekte bulanlar için bağlama büyüsü yapan medyumlar insanlar için iyi olan bir şeyler yapmış olurlar.

medyum
medyum

Medyumları Pisişik Güçleri Vardır

Bir medyum pisişik bakımdan da güçlere sahiptir. Bu güçleri sayesinde dünyada bulunan ve bedenini terk etmiş durumda olan yaşayan insanlar arasında iletişim kurma kabiliyeti ile bilinir. Paranormal olaylara vakıf durumda olan bu bireylerin kalp gözleri açık olduğundan yeteneklerini bu yönlerinden almaktadır.

Medyum Yeteneklerinin Çeşitleri

Medyumlar kendi aralarında kategoriye ayrılırlar. Bazı medyumların sadece sezgi gücü varken bazılarının da olayların akışını değiştirebilecek kabiliyetlerinin varlığı söz konusu olabilmektedir.

– Fiziksel medyum; paranormal güçleri kapsayan bir medyum türüdür.
– Sezgisel Medyumluk; Bu kategorideki medyumlar yaptıkları işin bilincinde olurlar.
– Otomatik medyum; Bu kategorideki medyumlar kendi hareketlerini idrak ederler ancak gerçekleşen olayları kendi iradeleri ile değiştiremezler.
– Mekanik Medyum; Mekanik medyum kategorisinde yer alan medyumlar kendi iradeleri ile hareket etmediklerinden olayların bilincinde olmazlar.
– Zihinsel Medyum; diğer dünyalar ve ruhlar ile iletişime geçme kabiliyetine sahiptirler.

Incoming search terms:

  • medyuma sor

Leave a reply:

Your email address will not be published.