İçeriğe geç

Medyum Olunur mu ?

Bugün arama motorlarına baktığımızda “medyum” yazınca sayfalar dolusu medyum sitesi karşımıza çıkmakta. Peki kaç tanesi medyum? Gerçekten ilim irfan sahibi? Rahmani yada Ruhani varlıklar ile hangisi iletişime geçiyor? ibranice arapça ve havas bilgisi nedir? Medyum Hoca olabilmek için şartlar nedir? Her isteyen Medyum Olabilir mi? Büyü Bozma İşlemi Yapacak kadar yetenekli mi?

DOLANDIRICI MEDYUMLARA DİKKAT

Evet Değerli kardeşlerim medyum konusunda ne yazık ki Fırsat taciri bir çok kişi burada sizlere bir arkadaşımın Anlattığı bir olayı detayları ile anlatmak isiyorum. “Bir kardeşim Aşk Büyüsü yaptırmak için bir hocayı arıyor. tabi Hocamız Hoca değil ve yapacağı işlem için 5000 lira istiyor. Tabi kardeşimiz kocası ile yuvası Açılmasın diyerek parayı buluyor buluşturuyor ve veriyor. Sonra mı ne oluyor. bir muska bir su birde okunmuş atlet kargolanıyor kardeşimize. Tabi Etkisi yok. Kardeşimizi Hocayı arıyor Hoca telefonları açmıyor. Sonra muskayı bir Açıyor Boş bembeyaz bir kağıt“. Sonra Bize geldiler Allah’ın izni ile Aşk Büyüsü konusunda bakımlarımızı yaptık ve Bir yuvayı dağılmaktan kurtardık. Şimdi Ayrılamak isteyen kardeşimiz üçüncü çocuğuna hamile. Allaha Şükür.

medyum Hoca
medyumlar

MEDYUM SİZİNLE PAZARLIK ETMEZ

Evet kardeşlerim Medyum Hocalar Asla Ama asla sizinle para pazarlığı yapmazlar. Yapılacak işlemlerde belli saatlerde belli aşamalar vardır. Mesela işlem yapılacak şeyler için örneğin Aşk büyüsü yapacak bir medyum hocamız. Tütsü yakılarak dualar okunacaktır. Eğer tütsü yakılmazsa asla etkisi olmayacaktır. Etkili bir Aşk büyüsü için yapılacak bir çok şey vardır. Mesela zikir sayıları ve adetleri gerekirse Süryani lisanı ile okunacaktır. Çoğu zaman Rahmani varlıklardan yardım alınmaktadır. Burada anlatmak istediğim eve malzeme ücreti alınacaktır ama gidipte 5000 Lira istiyorum diyen bir Hoca karşınızda ise sakın ola işlem yaptırmayın.

EN ÇOK İSTENİLEN BÜYÜ BAĞLAMA BÜYÜSÜ

En çok bana sorulan soruların en başında bu geliyor. Evet kardeşlerim En çok istenilen büyü bağlama büyüsü. Bağlama Büyüsü yaptıran kardeşlerimin Çoğu eşi veya sevgilisi tarafından aldatılan değerli kardeşlerimiz. Yuvası yıkılmak üzere olan kardeşlerimize bir nebze yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bağlama Büyüleri Etkili Büyülerdir. Asla ama Asla haram konularda bağlama ve Aşk Büyüsü İşlemleri yapmıyoruz.

TÜM SORUNLARINIZA MEDYUM HIZIR HOCA

Sadece aşk ve bağlama büyüsü konuları ile değil tüm ruhsal maddi manevi sorunlarınızda iş rızık bereket gibi konularınızda da her zaman bir abi bir dost ve yardım eli uzatan bir hoca olarak sizlere yardımcı olacağım. Çekinmeden arayınız kardeşlerim.

Tarih:Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüGenel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir