İçeriğe geç

Medyumlar ve Özel Güçleri

Medyum; ruhlar âlemi ile iletişime geçebilen, ölüler ve canlılar arasında iletişim kurabilen kişilere denir. Yaşayan veya yaşamayan kişilerle iletişime geçme olayı, kimi zaman bilinçli olarak kimi zaman ise medyumun isteği dışında gerçekleşir. Medyumların, büyü yapma ve büyü bozma üzerinde etkisi büyüktür ve birçok kişi bundan faydalanır.

Medyumlar Bilgiyi Nasıl Aktarır?

Normal insanlar, birçok şeyi beş duyu organı ile algılar. Medyumlar ise insanların algıladığı bu şeyleri, çok yüksek düzeydeki sinyallerle algılarlar. Algılanan bu sinyalleri, çok farklı yollarla alır ve insanlara aktarırlar. Medyumlar; Altıncı hisleriyle, Kulağına gelen seslerle, tırnağına bakarak bilgi aktarabilir. Medyumlar tarafından yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bu büyüler oldukça etkili ve sonuç odaklı büyülerdir.

medyumlar
medyumlar

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü, medyumlar tarafından en çok yapılan büyüler arasında yer alır. Genellikle kişiye ait olan eşyalar kullanılarak yapılır. Bu bazen bir tarak, saç, çamaşır veya özel bir eşya olabilir. Bu büyü yapılırken, bir takım dualar okunur ve aşkına karşılık bulamayan kişi ve sevdiği arasında derin bir muhabbet kurulur.

Etkili aşk büyüsü için, medyumların uyguladığı birçok büyü yöntemi vardır. Bu büyüler sayesinde, çiftler büyük bir aşk ve sevgiyle birbirlerine bağlanırlar. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak isteyen kişiler, bu büyü yöntemi ile isteklerine kavuşabilirler.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, ayrılan iki insanın tekrar bir araya getirilmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Evli çiftler arasında oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Evi terk eden çiftlerden biri, bağlama büyüsü ile tekrar yuvasına dönebilir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Seven iki kişinin ayrılması kadar zor bir durum yoktur. Bazen aşk biter, çiftler ayrılır. Bazen ise şartlar öyle gerektirir. Her ne olursa olsun, çiftlerden biri gittiğinde tüm ahenk bozulur. Bu gidiş bazen evli çiftler arasında, bazen ise iki sevgili arasında olur. Geri döndürme büyüsü ile bir yuva kurtulabilir. Medyumlar tarafından yapılan bu büyü, bozulan yuvanın tekrar kurulmasını sağlar. Çiftler arasında sevgi bağının güçlenmesini sağlayan büyü, uzun yıllar etkisini korur. Çiftlerinin birbirinin kıymetini bilmeyi ve derin hisler duymayı sağlar.

Tarih:Aşık Etme BüyüsüGenel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir