İçeriğe geç

Papaz Büyüsü En Tehlikeli Sihir

Papaz büyüsü, kara büyü kategorisinde yer alan büyülerden biridir. Kara büyü genellikle kayıp vermeyi planlayan büyüler anlamındadır. Papaz büyüsünde de asıl amaç büyü inşa edilmiş olan kişiyi kritik zarara uğratmaktır. Büyü bahsi geçtiğinde en korkulan büyü türlerinden biridir. Zira papaz büyüsü hem tek etkisini tek sürü kısa zamanda işaret etmektedir. Hem Tek de bozulması tek sürü kolay değil meydana gelen büyülerden biridir.

Papaz büyüsünde kişiye hangi istikametlerden kayıp verilmektedir?

Birisine kayıp sunmak amacıyla çeşitli türlü şekilde papaz büyüleri uygulanabilmektedir. Bunlardan kısa tek liste hazırlamamız icap ederse şu enteresan neticelerle karşılaşırız:

Birisinin cinsel yaşamını tamamlamak amacıyla papaz büyüsü yapılabilir. Bu büyüye maruz olan birey cinsel ilişki hayatından öyle ki nefret etmektedir. Daha tek sürü karı kocayı birbirinden soğutmak amacıyla yapılır. Bu büyü tek çakı üst kısmına yapılmaktadır. Çakı açılmadıkça bireyin cinsel hayatı eskiyen haline dönmez.

Basiret bağlantı kurmak amacıyla papaz büyüsü yapılabilir. Basiret sahibi olmak demek geleceği görebilmek ve düzgün hükümler alabilmektir. Papaz büyüsü inşa edilmiş olan birey öyle ki körleşmiş benzeri davranış eder. Aldığı tüm hükümler yanlıştır. Daha hemen ardından dönüp baktığında bizzat de bu tarzda hükümler aldığına hayret etmektedir. Tek Takım vaziyetlerde Hüddamalar faydalanılarak sahtekarlık amacıyla da bu büyü kullanılabilmektedir.

Papaz Büyüsü Bozma
Papaz Büyüsü

Bağlama büyüsü biçiminde kullanılan papaz büyüleri de vardır. Bazen hiçbir zaman tek araya gelemeyecek kadın ve erkekler tek müddetliğine bu büyü ile birbirine bağlanır. Bireyin gözü bahsi geçtiğimiz birey dışarısında kimseyi görmez. Kendisine papaz büyüsü yapıldığı amacıyla kendisinden yaşça tek sürü kocaman kadınlarla evlendirilen ve bunun için itiraz etmeyen sayısız çocuk adam vardır.

İlginç özellikler gösteren tek öbür papaz büyüsü”inat büyüsü” olarak bilinen büyülerdir. Bireyin bilinci ele geçirilerek hakkındaki her hayırlı işe kendisinin dili ile”hayır” dedirtilir. Bu inat bazen tek sürü kocaman negatifliklere sokak açabilir. Bunun Için nazaran birey inadından vazgeçmez.

Yukarıda sıraladıklarımız yalnızca hudutlu sayıdaki papaz büyüsü örnekleridir. Ilginç tarzda yüzlerce papaz büyüsü versiyonu vardır.

Papaz büyüsü ne türlü yapılır?

Papaz büyüsü bireyin vücudundan edinilen tek vücut parçasıyla yapılır. Bu tek saç teli, tek tırnak kesimi ya da bireyin derisinden minik tek parça olabilir.

Alınan bu parçanın üst kısmına üç gece süresince belli sayıda tılsımlı sözcük okunur. Bu tılsımlı sözcükler çoğunlukla mukaddes kitapların sözcükleridir. Fakat papaz büyüsünde mukaddes detaylı bu metinler tersten ve belli tek şarkı ile okunur. Üç gündelik bu okuma müddetinin adı “mayalama süreci”dir. Üçüncü günün nihayetinde üst kısmına okunan vücut parçası toprağa gömülür. Böylelikle büyü inşa edilmiş olabilir. Papaz büyüsünde en ciddi sorun duaların tersten okunduğu 3 gündelik dönemde büyü yapan bireyin maharetidir.

Papaz büyüsünü yalnızca papazlar mı yapabilir?

Hayır, konu konusunda bilgisi meydana gelen her biri papaz büyüsü yapabilir. Bu büyüyü ilk defa Süryani papazlar yaptığı amacıyla bu gibi tek isimlendirme yapılmıştır. Son Zamanlarda papaz büyüsü ne gariptir ki Müslüman ülkelerde Hristiyan ülkelerden daha çok yapılmaktadır.

Papaz büyüsü ne türlü bozulur?

Papaz büyüsünün tek sürü kolay değil bozulan büyülerden biri meydana geldiği bilinmektedir. Ilginç Pagan ananeleri ile bilhassa de ateş yakılmak sureti ile papaz büyüsü bozulmaktadır.
Müslümanlarda ise papaz büyüsünü bozmak amacıyla tek takım sureler okunmaktadır. Bu konuda tek sürü gösterişli sureler vardır. Nas, İhlas, Felak, Abese ve Necm sürelerinin büyüyü bozma tesirleri vardır.Medyum

Sıralanan bu sureler içerisinde bilhassa büyüden bahsedip ondan sakınmayı dile getireni ise Felak suresidir. Felak suresinin konusu esasen büyücülerin şerrinden Allah’a sığınmaktır. Bu sure okunduğunda umarım papaz büyüsünün hiçbir hükmü kalmayacaktır.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir