İçeriğe geç

Papaz Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulmaktadır?

Papaz Büyüsü Nedir Ve Nasıl Bozulmaktadır?

Papaz Büyüsü Ne Demektir?

Uygulanan birçok büyü çeşidinden en etkilisi olan papaz büyüsü nedir ve nasıl yapılır birçok kişi tarafından en çok araştırılan büyü çeşididir. Bu büyü ile kişinin iradesine doğrudan müdahale edilmektedir. Bu sayede kişinin istem dışı hareketleri sonucunda tüm hareketleri kontrol altına alınarak kısa sürede büyünün etkisi görülmektedir.

Kara büyü grubunun tüm özelliklerini papaz büyüsü taşımaktadır. Bu büyü ile büyünün yapıldığı kişinin hem ruhsal yapısı hem de düşünsel yapısı bozulmaktadır. Bu büyü de diğer büyüler gibi pagan –orta çağ kültüründen meydana gelmiştir. Papaz büyüsünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Aşağıda bu çeşitler anlatılmıştır.

Papaz Büyüsü Bozma
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Birçok farklı amaç için yapılan papaz büyüsünün birçok çeşidi de vardır. İnsanın içinde ve düşüncesinde yer alan her konuya karşı papaz büyüsü yapılabilmektedir. En fazla yaptırıldığı görülen papaz büyüsü karşı cins üzerine yapılan büyüdür. Bu büyüler şunlardır:

Bağlama İçin Papaz Büyüsü

Erkeklerin veya kadınların sevdiğinin kendisine tam bir tutku ile bağlanmasını isteyerek yaptırdıkları papaz büyüsü çeşididir. Bu büyü ile büyü yaptırılan kişi karşı cinsten kimseyi görmemektedir ve sadece eşine bağlı kalmaktadır.

Âşık Etme İçin Papaz Büyüsü

Sevdiğinin de kendisine karşı aynı aşk ve sevgi hislerini beslemesini isteyen kişilerin başvurduğu papaz büyüsü çeşididir. Büyünün etkisi ile büyüyü yaptıran kişi ayrılmadıkça karşı taraf asla ayrılmaz.

Geri Getirme İçin Papaz Büyüsü

Ayrılan eşler, sevgililer için yapılan bu büyü ile eşlerin ayrılma kararından dönmesi sağlanmaktadır. Evini terk edenler evine eşini terk edenler ise eşine bu büyü sayesinde dönmektedir.

Papaz Büyüsünün Etkileri

Papaz büyüsü yapılan kişide çok kısa sürede ani değişimler yaşanmaya başlamaktadır. Yaşanan bu değişimler kişinin tamamen iradesi dışında yaşanmaktadır. İlerleyen zamanların etkisi ile de büyü kişiyi tamamen etkisi altına almış olmaktadır. Kendisine papaz büyüsü yapıldığını öğrenen kişiler papaz büyüsü nasıl bozulur öğrenmek için araştırma işine girerler. Yapılan büyü yapıldığı gibi de bozulmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılan papaz büyüsü bozma işlemi büyük bir uzmanlık gerektiren ve dikkat isteyen bir konudur. Papaz büyüsünün ne kadar sürede bozulacağının net bir cevabı yoktur. Ancak bozulmayacak büyü yoktur. Bu kadar etkili ve tesirli bir büyünün bozulması büyük tecrübe gerektirmektedir. Bu nedenle bu konuda yapılan geniş araştırma sonrasında yapılan büyü zor olsa da bozulmaktadır.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir