Ruh Sağlığı ve Cin Musallatı

Beynin ruha etkisi

Çağımızda insanları, artık fiziksel yorgunluklardan ziyade ruhsal arazlar daha çok etkilemeye başlamıştır. Cin musallatı  Aslında direk beynimize  müdahale eden bir sistem. Çoğu zaman Cin musallatında tedavi süreceinde insanlar Ruh hastalıkları doktorlarına giderler ama Genelde Sorunları bir medyum Hoca Çözer. Gelişen teknoloji ve sosyal medya ağları nedeniyle artık insanlar daha az yalnız kalmaya, kendilerine vakit ayırmamaya ve kafalarını dinlemek için zaman bulamamaya başladılar. Bir canlının en önemli organı olan beyin gün sonunda dinlenmeyi en çok hak eden organımızdır. Çünkü bütün bu fiziksel ve duygusal stresle başa çıkmaya çalışan insan beyni yeterli serotonini alamazsa kendisini yorgun hissetmeye başlar. Bu insanın hem ruh sağlığını etkiler; bunun nedeni olarak da fiziksel dinamiğinin daha yavaş ve az çalışmasına yol açar.

ruhsal bunalım
medyum

Ruhun Psikanalizi

Ruh sağlığının tıp da bir bilim olarak kabul edilmesine öncülük eden kişilerden olan Freud’a göre ruh sağlığı birçok bedensel sorunun patolojisini oluşturur. İnsan kendisini nedensiz yere üzgün ve mutsuz hissetmeye başladığında, hayatında bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkına varmalı, şöyle bir iç dünyasına bakınmalı. Bu bir genel kültür bilgisi gibi gelebilir ama gerçekten de yerinde bir tespit olduğu şu anki toplumda da görülebilir. Dolaylı yoldan İnsanın ruhunun kişiye etkisi günlük hayatında yaptıklarını etkiler. Kendisini genç hisseden insan daha hareketli ve sportif olur kendisini nasıl görmek istiyorsa öyle görünmeye çalışır bir nevi iç dünyasının yansıması olmak ister. Medyumlar konuya ciddi anlamda destek vermektedirler. Cin Musallatı Tedavisi için arayın

Peki, ruhumuzu nasıl dinlendirmeliyiz.

Uzmanlara göre ruhu dinlendirmenin en iyi yollarından birisi, bu sosyal hayatın hengamesinden bir anlığına kurtulup da insanın iyi ve pozitif hissettiği bir yerde mutlu, güzel ve olumlu düşünceleri ile yalnız başına kalmasıdır. Bu yer belki güvende hissedilen ev, belki de bir sahil şerididir. Yalnız kalmanın sevildiği bir yer veya insan kendini nerede mutlu ve pozitif hissediyorsa orada bir süreliğine olumlu düşünceler ile baş başa kalması hem beynin dinlenmesi hem de daha zinde olmayı sağlayacaktır. Kişi kendisine bir zaman ayırmalı bu şekilde artık içinde bulunduğu çevre onu sıkmak yerine o çevrenin neşesi haline gelecektir.

Beslenmek de önemli

Beslenmek vücut sağlığı için önemli olduğu gibi ruh sağlığı açısından da çok önemlidir. Sevilen yemekler kararında yenmeli, sebze ve meyvelere daha çok yer açılmalı ve en önemlisi ise beslenme bir düzene oturtulmalıdır. Çikolatalar arasında bitter çikolata tercihi en doğru olandır fakat onu da kararında tutmak aşırıya kaçmamak vücut sağlığı için önemli. Beslenmede bir düzen oluşturmak insan hayatını da düzene sokma konusunda yardımcı olacaktır. Cin Musallatı olan bireylerde bir çok sorun görünmektedir. Cin Musallatı Tedavisi için Medyum Hızır Hocayı arayınız.

Leave a reply:

Your email address will not be published.